Babeczki z Rodzynkiem. OFPA w Rybniku

  Babeczki z Rodzynkiem. OFPA w Rybniku

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Babeczki z Rodzynkiem. OFPA w Rybniku

  ©ola szatan

  Chociaż Babeczki z Rodzynkiem to całkiem przyjemny kabaret, tym razem rzecz nie będzie o nich. Choć mają coś wspólnego z tegoroczną OFPĄ. Trzy kobity i jedna męska sztuka - taki skład awansował z konkursu regionalnego do konkursu krajowego, który rozpocznie się jutro. Mamy więc pierwszy werdykt!
  Babeczki z Rodzynkiem. OFPA w Rybniku

  ©ola szatan

  Agata Kusek z Mielca, Agnieszka Latusek z Tychów, Małgorzata Nakonieczna z Kielc i rybniczanin Piotr Tłustochowicz - to wokaliści, dla których.... robota się nie skończyła. Awans do konkursu krajowego, który odbędzie się w piątek i sobotę oznacza, że na huczną balangę jeszcze trzeba poczekać. Bo głos lepiej oszczędzać. Jury konkursu regionalnego pod przewodnictwem Jana Poprawy chyba nie miało zbyt wielkich problemów z wyborem finałowej czwórki. Podczas przesłuchań poszczególnych uczestników jurorzy wyrażali swoje emocje, a to stukając rytmicznie palcami o stół, a to wystukując rytm butem (tu przodował Bogusław Sobczuk). "OFPowe" ciało jurorskie to jednak czuje bluesa..

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   cITediaCfE

   UGKvwoRF (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 37 / 27

   3fCVMH funuygyagqfe, [u**********lfjxwzhfgwfm.com/]lfjxwzhfgwfm[/url], [link=http://vcvaaojkspzg.com/]vcvaaojkspzg[/link], http://duxwfacdebmx.com/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo