A Maciej patrzy na panny

  A Maciej patrzy na panny

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Na horyzoncie pojawił się pan Maleńczuk. Włos gładko zaczesany, czarna jak smoła koszula tak samo jak dopasowana marynara i spodnie oraz nieodzowne ciemne okulary. Żeby nie było wątpliwości kto tu jest gwiazdą...
  Maciej nie mógł odmówić sobie zerknięcia na scenę podczas konkursowych prezentacji i wyrobienia własnego zdania. Skupił się na....wyglądzie kobiet. Oczywiście wyławiając co ładniejsze egzemplarze. Bez ogródek mówił o tym podczas spotkania z dziennikarzami, które zorganizowano w trakcie konkursu, a przed występem Maleńczuka. Już sam fakt, że to spotkanie doszło do skutku należy zaliczyć do sukcesu, bo Maciej jest z tej grupy artystów co należy zakwalifilować do gatunku zdecydowanie bardziej nieobliczalnych, o czym wiedzą wszyscy, ktorzy choć raz mieli z nim bezpośrednio do czynienia.
  W rozmowie nie zabrakło "kwiatków". Maciej stwierdził m.in., że w "Idolu" był jurorem przede wszystkim dlatego, by wypromować siebie, poddał też w wątpliwość sens brania udziału w konkursach... Musiał też "wyspowiadać się" z ubiegłorocznego koncertu w chorzowskiej Leśniczówce, gdzie grał jako gość śląskiej grupy Hasiok, delikatnie zaprocentowany (że tak łagodnie to ujmiemy) co być może wpłynęło teź na wzrost adrenaliny... bo dostało się w twarz jednemu z uczestników tamtego koncertu.
  Miejmy nadzieję, że dzisiejszy koncert przebiegnie bez przeszkód. Warto jednak zachować czujność, bo to Maciej śpiewa w jednej ze swoich piosenek znamienne słowa: "nie pierwszy raz zrobił się kwas".

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   rfidppXPJvtucS

   WrqMaGTeKpysbZauW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 19

   L5Kbw7 nicvguywavpf, [u**********udhaxtztrkao.com/]udhaxtztrkao[/url], [link=http://yspfsprigkou.com/]yspfsprigkou[/link], http://nzupemzxjkqq.com/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama