Finał WOŚP 2015 w Częstochowie. Gwiazdami będą IRA i Kasia...

  Finał WOŚP 2015 w Częstochowie. Gwiazdami będą IRA i Kasia Kowalska PROGRAM

  BR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Finał WOŚP 2015 w Częstochowie. Gwiazdami będą IRA i Kasia Kowalska PROGRAM
  1/6
  przejdź do galerii
  Finał WOŚP 2015 w Częstochowie. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem:„Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

  Finał WOŚP 2015 w Częstochowie. Gwiazdami będą IRA i Kasia Kowalska  "Jeśli już poczuliście ten ogromny przypływ pozytywnej energii, możecie ją rozładować podczas III Częstochowskiego Biegu „Policz się z cukrzycą”. Każdy z Was, stając już na starcie - może spodziewać się medalu i pakietu sportowego, bo wszyscy biegniemy symbolicznie, razem, dla satysfakcji, radości, endorfin i tak dalej, i tak dalej. Start oznacza wrzutkę do puszki" - informują organizatorzy 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Częstochowie

  Jak co roku sporo atrakcji na Placu Biegańskiego. Już teraz możecie psychicznie przygotować się na kolejkę do loterii fantowej! Warto przynieść choćby „dyszkę”, bo będzie wiele ciekawych nagród. Będzie kreatywnie, wesoło i kolorowo. Niespodzianki, a nawet wzruszenia gwarantowane. Jeśli zaś macie ochotę na szaleńcze unoszenie rąk w górze i walkę o prawdziwe perełki - będą fantastyczne licytacje. Można będzie wylicytować wyjście do teatru z prezydentem Częstochowy Krzysztofem Matyjaszczykiem, koszulkę z podpisem koszykarza Marcina Gortata czy kurs prawa jazdy na kategorie B.

  Dla najmłodszych przygotowana zostanie wyjątkową atrakcję. Rodzicu, czy Twoje dziecko uwielbia rysować, malować po wszelkich powierzchniach, które nie są kartką? A może po prostu szukasz dla niego kreatywnego zajęcia? Twoje dziecko będzie miało ku temu okazję podczas warsztatów grafitti na samochodzie!

  Dla spragnionych ruchu - Nurkowanie za dwa piątaki. Na Pływalni Krytej przy Niepodległości będzie można przebrać się za nurka i „wrzucić” monety do puszki pod wodą.

  Wiadomo, że XXIII Finał WOŚP „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów” będzie wydarzeniem emocjonującym i pełnym wrażeń- warto byłoby mieć z niego jakąś piękną pamiątkę. Przygotowaliśmy dla Was piękną Monetę Częstochowską za symboliczne dziesięć złotych.

  Odwiedzą nas fantastyczni offroadowcy, którzy zaprezentują swoje „zmoty”, chętnym opowiedzą wiele ciekawych historii o bezdrożach, a kto wie, może nawet zaproponują przejażdżkę. Do centrum miasta za wrzutkę do puszki można dojechać zabytkowym tramwajem!
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie mają internetu

   Janusz I (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Owsiakowcy nie słyszeli o Matce Kurka?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   lolo

   lolo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   kiedy ta bańka pęknie...:):):)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama