Rybnicka bitwa na głosy

  Rybnicka bitwa na głosy

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  OFPA - dzień trzeci. Rozkręciła się publika, a wkręcili się wokaliści. W śpiew rzecz jasna. I spinają swe szlachetne cztery litery, aby liryka wyszła słowiczym głosem, pełną gębą z ekspresją przykręconą na maksimum moźliwości. Bo werdykt juź coraz bliźej...
  Drugi dzień zmagań uczestników konkursu krajowego. Za kulisami atmosfera napięta, ale na szczęście nie aż tak bardzo, aby oczy wyszły z orbity - że "pojadę" tak nieco kolokwialnie. Dla Katarzyny Kuraś z Rzeszowa to juź kolejny konkurs. Do tej pory została laureatką m.in. Przeglądu Piosenki Wojska Polskiego . Jak sama powiedziała, "w konkursach piosenki występuje za namową męża Marcina, który wygrane prez żonę pieniądze przeznacza na zakup opon lub innych części samochodowych".
  A wiosna panie idzie, więc kolejne oponki jak znalazł....Nie wiem czy to z tego powodu Kasia zaśpiewała m.in. utwór "Matko Boska Częstochowska", aby jeszcze bardziej pozaklinać los, bo mąź czeka... Na oponki:)
  Lirycznie, i to dosłownie zaprezentował się rybniczanin Piotr Tłustochowicz, który wykonał m.in. "Lirykę" (z repertuaru Grzesia Turnaua).
  Natomiast Asia Kaczmarek z Wrocławia, postanowiła na nie tylko na własny akompaniament skrzypiec ( w pierwszym utworze) i zgodę z naturą, pod postacią bosych stóp (podczas obu numerów). Ujęła mnie, nie zaprzeczę, gdy w jednej z piosenek głosem przecudnym wyśpiewała "tylko szatan śmieje się".
  Będą mieliO ciężki orzech do zgryzienia drodzy jurorzy...

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   OTQvfPoJokzEhhWjmRE

   oumPEHzfRO (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 18

   NJiZGR mtvqiremjslx, [u**********kcywxdynubmw.com/]kcywxdynubmw[/url], [link=http://bbdhcdzzjloi.com/]bbdhcdzzjloi[/link], http://couewznrcoal.com/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama