Chorzów: Niebiescy odcinają się od zatrzymanych...

  Chorzów: Niebiescy odcinają się od zatrzymanych pseudokibiców

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Po zatrzymaniu przez CBŚ gangu pseudokibiców z Chorzowa, Ruch Chorzów postanowił odciąć się od całej sprawy publikując oficjalne oświadczenie:
  "Niebieskich" od pokoleń wspierają całe rodziny! Chcemy, aby do wiernych i oddanych kibiców Ruchu dołączali kolejni sympatycy naszej drużyny. To właśnie z myślą o nich zainicjowaliśmy akcję "Wielkie rodzinne kibicowanie". Dlatego zależy nam, aby fani naszej drużyny dobrze się bawili na stadionie przy Cichej i czuli się tu bezpiecznie! To właśnie kibice, którzy z pasją i zaangażowaniem wspierają ukochaną drużynę, są 12 zawodnikiem, bez którego klub nie odniósłby sukcesu.


  Doniesienia mediów o wspólnej akcji policji i CBŚ, w ramach której zatrzymano pseudokibiców podejrzanych o handel narkotykami i włamania nie powinny godzić w pozytywny wizerunek klubu na, który "Niebiescy" pracowali od lat. Warto podkreślić, że prawdziwi kibice Ruchu Chorzów to wierni fani swojej ukochanej drużyny, którzy nie mają nic wspólnego ze światem przestępczym. Prawdziwi kibice, którzy od lat wspierają Ruch Chorzów cieszą się dobrą opinią kibiców innych europejskich klubów i zagranicznych mediów, czego przykładem może być ubiegłoroczne spotkaniu z Austrią Wiedeń w ramach III rundy Ligii Europejskiej. Fani "Niebieskich" z takim zaangażowaniem wspierali swoją drużynę i przygotowali tak spektakularną oprawę, że pod wrażeniem byli nie tylko dziennikarze, którzy komentowali spotkanie, ale także kibice konkurencyjnej drużyny.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama