Wybierz najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce...

  Wybierz najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce [ZAGŁOSUJ I WYGRAJ]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Najpiękniej oświetlone miasta w Polsce
  1/3
  przejdź do galerii

  Najpiękniej oświetlone miasta w Polsce

  Ogólnopolski etap plebiscytu Świeć się z Energą kończy się 23 stycznia. Miasta i galerie handlowe walczą o tytuł najpiękniej oświetlonych w Polsce, zaś autorzy najpiękniejszych zdjęć z etapów regionalnych o tytuł mistrza świątecznej fotografii w Polsce.
  W piątek 9 stycznia poznaliśmy zwycięzców etapu regionalnego plebiscytu Świeć się. W woj. śląskim najpiękniej oświetlonym miastem została Bielsko-Biała, najpiękniejszą galerią w świątecznej odsłonie Centrum Handlowe Gemini Park w Bielsku-Białej zaś najwięcej głosów w konkursie fotograficznym otrzymało zdjęcie Seweryna Szymczaka. Czytaj więcej: Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię w woj. śląskim

  13 stycznia rozpoczęliśmy etap ogólnopolski akcji Świeć się.


  Plebiscyt miast

  Zagłosuj już dziś na Twoje miasto w plebiscycie "Świeć się z Energą", w którym już po raz szósty wybieramy najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce.

  Miasto, które zwycięży w ogólnopolskim etapie plebiscytu zdobędzie nie tylko tytuł najpiękniej świątecznie oświetlonego miasta w Polsce. Laureat pierwszego miejsca zdobędzie także ufundowaną przez spółkę Energa Oświetlenie nagrodę główną - urządzenia o wartości 10 000 zł przeznaczone dla domu dziecka lub na inny społeczny cel.

  Głosowanie trwa do 23 stycznia do godz. 12.


  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce- GŁOSUJ TUTAJ  Świeć się galerio

  Zagłosuj już dziś na Twoją ulubioną galerię handlową w plebiscycie "Świeć się z Energą", w którym wybieramy najpiękniejszą galerię w świątecznej odsłonie w Polsce.

  Głosowanie będzie trwać do 23 stycznia 2015 roku do godz. 12. Galeria, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Najpiękniejszej Galerii Handlowej w świątecznej odsłonie w Polsce.

  Warto oddawać głosy na swojego ulubieńca – nagrodą w plebiscycie jest wizyta mobilnego centrum nauki Planeta Energii, które przybliżać będzie niesamowity świat energii elektrycznej wszystkim dzieciom odwiedzającym centrum handlowe.

  Wybierz najpiękniej oświetloną na święta galerię handlową w Polsce- GŁOSUJ TUTAJ


  Konkurs fotograficzny


  AKTUALIZACJA:
  ZNAMY NAZWISKA LAUREATÓW KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO


  Głosuj na najpiękniejsze zdjęcia świąteczne i wybierz mistrza fotografii w Polsce w ramach konkursu fotograficznego "Świeć się z Energą".

  W ogólnopolskim etapie konkursu na autorów najlepszych zdjęć z całej Polski czeka szansa na zdobycie jednej z wielu atrakcyjnych nagród od Grupy Energa. Wśród nich aparaty fotograficzne, nowoczesna konsola do gry, tablet, smartfon i bony do sklep.energa.pl, zaś dla zwycięzcy Grand Prix zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w Hotelu Spa Dr Irena Eris.


  Zostań mistrzem świątecznej fotografii w Polsce- GŁOSUJ TUTAJ  Współorganizatorem plebiscytu jest Grupa Energa, ogólnopolski sprzedawca prądu dla ponad 2,9 mln. domów i firm w Polsce.


  *WOŚP 2015 W WOJ. ŚLĄSKIM - ZDJĘCIA, WIDEO, RELACJE, CIEKAWOSTKI, PRZYDATNE INFORMACJE
  *Abonament RTV 2015 droższy! [ILE WYNOSI ABONAMENT + ZWOLNIENIA] Kto nie musi płacić abonamentu?
  *Poszukiwani przestępcy z woj. śląskiego. Czy widziałeś te osoby? [TOPLISTA POSZUKIWANYCH]
  *Aneta Zając nago w Playboyu [PIKANTNE ZDJĘCIA + WIDEO]
  *Strajk w Kopalni Węglowej. Górnicy nie odpuszczają![NAJNOWSZE INFORMACJE]
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama