Mamy dla Was bilety na koncerty Lao Che i Katarzyny Groniec...

  Mamy dla Was bilety na koncerty Lao Che i Katarzyny Groniec [KONKURS DZ]

  TOS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Mamy dla Was bilety na koncerty Lao Che i Katarzyny Groniec [KONKURS DZ]
  1/3
  przejdź do galerii
  Dziś w sosnowieckim klubie Remedium wystąpi grupa Lao Che. W poniedziałek w Energetycznym Centrum Kultury w tym samym mieście wystąpi Katarzyna Groniec. Mamy dla Was bilety na oba wydarzenia!
  Muzycy grupy Lao Che pochodzą z Płocka. Sam zespół istnieje już od 1999 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności zyskał spore grono fanów. Lao Che znane jest m.in. z występów na Przystanku Woodstock oraz z płyty z piosenkami poświęconymi powstaniu warszawskiemu. Formację tworzy sześciu muzyków. To Rafał Borycki, Mariusz Denst, Hubert Dobaczewski, Maciej Dzierżanowski, Michał Jastrzębski i Filip Różański. Ostatnia płyta Lao Che ujrzała światło dzienne w 2012 roku.
  Krążek "Soundtrack" charakteryzuje niezwykła różnorodność albumu. Grupa sięga na niej po rock, funk, elektronikę, hip-hop, których dopełnieniem są liryczne kompozycje oraz improwizacje. Już dzisiaj muzyki zespołu posłuchać będzie można w klubie Remedium.

  Początek koncertu zaplanowano na godzinę 20.30. Bilety w cenie 35 i 40 złotych. Jeśli nie uda Wam się na nie załapać, proponujemy Wam udział w konkursie, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki.

  Aby je wygrać, należy wysłać SMS o treści DZLC.Imię i nazwisko, np. DZLC.Anna Nowak na numer konkursowy 72355. Na SMS-y czekamy dzisiaj (w piątek 16 stycznia) od godz. 9.00 do 13.00. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają pytanie. Trzeba odpowiedzieć na nie jak najszybciej wysyłając SMS na numer 72355 o treści DZLC.Tak.Nazwisko lub DZLC.Nie.Nazwisko Nagrodzonych poinformujemy o wygranej SMS-owo. Cena jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT-em. Bilety będą czekać na Was przy wejściu do klubu.

  Dla tych, którzy wolą trochę spokojniejsze rytmy, mamy inną propozycję: w poniedziałek 19 stycznia na scenie Energetycznego Centrum Kultury wystąpi Katarzyna Groniec, artystka reprezentująca nurt piosenki aktorskiej. Groniec wystąpi w Sosnowcu z koncertem "ZOO", na który składają się piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką, a którego premiera miała miejsce we wrześniu w Teatrze Palladium w Warszawie. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19. Bilety w cenie 30 i 20 złotych. Również na ten koncert mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenia.

  Aby wygrać bilety na koncert Katarzyny Groniec, należy wysłać SMS o treści DZKG.Imię i nazwisko, np. DZKG.Anna Nowak na numer konkursowy 72355. Na SMS-y czekamy dzisiaj (w piątek 16 stycznia) od godz. 9.00 do 13.00. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają pytanie. Trzeba odpowiedzieć na nie jak najszybciej wysyłając SMS na numer 72355 o treści DZKG.Tak.Nazwisko lub DZKG.Nie.Nazwisko Nagrodzonych poinformujemy o wygranej SMS-owo. Cena jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT-em. Bilety będą czekać na zwycięzców przy wejściu na salę Energetycznego Centrum Kultury.


  *Miss Studniówki 2015 ZDJĘCIA Najpiękniejsze dziewczyny studniówki
  *Abonament RTV 2015 droższy! [ILE WYNOSI ABONAMENT + ZWOLNIENIA] Kto nie musi płacić abonamentu?
  *Poszukiwani przestępcy z woj. śląskiego. Czy widziałeś te osoby? [TOPLISTA POSZUKIWANYCH]
  *Aneta Zając nago w Playboyu [PIKANTNE ZDJĘCIA + WIDEO]
  *Strajk w Kopalni Węglowej. Górnicy nie odpuszczają![NAJNOWSZE INFORMACJE]
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   cała prawda

   obserwator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   http://www.kempinsky.pl/propaganda-sukcesu/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama