Katowice: Charytatywny pokaz mody. Studenci WST pomogą...

  Katowice: Charytatywny pokaz mody. Studenci WST pomogą rodzinie w potrzebie [ZDJĘCIA]

  KD

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Katowice: Charytatywny pokaz mody. Studenci WST pomogą rodzinie w potrzebie [ZDJĘCIA]
  1/14
  przejdź do galerii
  Dokładnie 4 tys. 945 złotych udało się zebrać studentom Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na remont mieszkania potrzebującej rodzinie. Na tym nie koniec. Podczas charytatywnego pokazu mody znalazł się inwestor, który zaoferował zakup wszystkich niezbędnych materiałów budowlanych potrzebnych do remontu!
  Wyjątkowo optymistycznie zakończyła się charytatywna impreza, którą zorganizowali studenci Wyższej szkoły Technicznej w Katowicach.

  - Udało się uzbierać blisko 5 tys. zł oraz znaleźć inwestora, który zaoferował się przygotować materiały budowlane niezbędne przy remoncie mieszkania - cieszy się Sandra Paszkowska, przewodnicząca samorządu studenckiego z WST.

  Cały dochód, jaki udało się zebrać podczas imprezy "Spacer z Aniołami" przeznaczony zostanie na remont mieszkania 7 - osobowej rodziny, w której ponad rok temu zmarła mama. Obecnie szóstką dzieci zajmuje się sam ojciec. Musiał zrezygnować z pracy przez co cała rodzinę utrzymuje za niespełna 1600 zł, które otrzymuje z MOPS-u.

  - Przed zdiagnozowaniem choroby nowotworowej u matki, rodzina nigdy nie narzekała na brak pieniędzy - opowiada pani Sandra. - Pan Janusz pracował za granicą, a żona na miejscu zajmowała się dziećmi. Po jej śmierci wszyscy przeżyli szok a ich życie zmieniło się diametralnie.

  W imprezie zorganizowanej przez studentów udział wzięli, m.in. architekt Robert Konieczny czy Michał Starost, kreator mody związany z marką Ufufu.

  Osoby, które chciałyby wesprzeć zbiórkę studentów cały czas mogą kupić kalendarze charytatywne. Ich cena to 35 zł. Więcej informacji: Sandra Paszkowska - samorzad.studencki.wst@gmail.com.


  *Miss Studniówki 2015 ZDJĘCIA Najpiękniejsze dziewczyny studniówki
  *Abonament RTV 2015 droższy! [ILE WYNOSI ABONAMENT + ZWOLNIENIA] Kto nie musi płacić abonamentu?
  *Poszukiwani przestępcy z woj. śląskiego. Czy widziałeś te osoby? [TOPLISTA POSZUKIWANYCH]
  *Aneta Zając nago w Playboyu [PIKANTNE ZDJĘCIA + WIDEO]
  *Strajk w Kopalni Węglowej. Górnicy nie odpuszczają![NAJNOWSZE INFORMACJE]
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Trudna sytuacja

   Bartłomiej (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób ma trudną sytuację finansową, dlatego tez, jeżeli ktoś nie wie, jak sobie pomóc, a w długi popadł nie z własnej winy, może wnioskować o upadłość...rozwiń całość

   W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób ma trudną sytuację finansową, dlatego tez, jeżeli ktoś nie wie, jak sobie pomóc, a w długi popadł nie z własnej winy, może wnioskować o upadłość konsumencką. Taka upadłość daje potężne szanse na oddłużenie i polepszenie swojej sytuacji. http://upadlosckonsumencka.com.pl/zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama