Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Otwarcie Hotel Alto Żory 19 lutego! [ZOBACZ ZDJĘCIA] Praca w Żorach czeka

Katarzyna Śleziona
Hotel Alto w Żorach. Otwarcie 19 lutego. Hotel Alto szuka pracowników. Jest praca w Żorach w hotelu
Hotel Alto w Żorach. Otwarcie 19 lutego. Hotel Alto szuka pracowników. Jest praca w Żorach w hotelu Katarzyna Śleziona
Hotel Alto Żory jest już gotowy. Pierwszy uśmiechnięty hotel, nowy koncept sieci Qubus Hotel wkrótce zacznie działać na Hulokach. Oficjalne otwarcie hotelu zaplanowano na 19 lutego tego roku! Hotel Alto zatrudni pracowników. Praca w Żorach czeka. Sprawdź wymagania

Hotel Alto w Żorach: Otwarcie już 19 lutego tego roku! [ZDJĘCIA]

Ten nowoczesny, 3-kondygnacyjny, „uśmiechnięty” hotel w Żorach zaproponuje swoim gościom 54 pokoje i 108 miejsc noclegowych. Dzięki przyjaznym systemom samoobsługowym utrzymana zostanie relacja pomiędzy atrakcyjną ceną a wysokim standardem. Gość zapłaci zatem tylko za to, z czego skorzysta. - Wszystkie pokoje będą wyróżniały się bardzo dobrym wyciszeniem, wygodnymi, dużymi łóżkami i użytecznymi przestrzeniami na ubrania oraz bagaże. Wielkość każdego z nich to ok. 17 m kw., a zaprojektowane elementy będą połączeniem nowoczesnego designu z żywymi, energetycznymi kolorami. Standardowo we wszystkich pokojach zainstalowana zostanie klimatyzacja oraz telewizory Smart TV z dostępem do Internetu. Zaproponujemy też tzw. pokoje rodzinne - mówi Karolina Celińska, specjalista ds. marketingu i PR, przedstawiciel inwestora.

KLIKNIJ I CZYTAJ KONIECZNIE:
PLUSY I MINUSY ELASTYCZNEGO CZASU PRACY. MOŻESZ SKORZYSTAĆ

Ciekawie będzie wyglądać parter Hotelu Alto w Żorach. - W Strefie Widelca w godzinach porannych goście będą mogli korzystać z bogatego bufetu śniadaniowego. Natomiast wieczorem do ich dyspozycji będzie menu główne, w którym znajdą się znane i lubiane europejskie potrawy m.in. hamburger, tortilla, pożywne sałaty czy desery, takie jak angielski pudding czy słodkie crumble. Zaplanowano również Strefę Odpoczynku z wygodnymi kanapami i dużym telewizorem. Dodatkowo do dyspozycji gości oddany zostanie także InfoDesk, przy którym będzie można dokonać płatności lub uzyskać szereg informacji dotyczących funkcjonowania hotelu. Na parterze zlokalizowana będzie również strefa zameldowania tzw. self check in. To nowatorskie rozwiązanie pozwoli gościom szybko i łatwo zameldować się w hotelu - dodaje Karolina Celińska.

Dlaczego sieć marki Qubus Hotel lokuje Hotel Alto w Żorach? Obiekt powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, niedaleko ruchliwej trasy Katowice-Wisła, przy której mamy m.in. "dzielnicę kowbojów", a tam kolejny hotel w klimacie westernowym.

Za projekt architektoniczny odpowiada firma Konsorcjum Smart Concept, a wnętrza hotelowe zaprojektowała Katarzyna Miernik-Staszelis z firmy MOIA.

Przedstawiciele sieci Qubus Hotel kupili pod koniec 2012 roku w Żorach trzy działki o łącznej powierzchni 2161 m kw. Kosztowały prawie 659 tys. zł brutto.

Czytaj więcej na temat Hotelu Alto w Żorach. ZDJĘCIA z różnych etapów budowy!

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Warto dodać, że nowo powstający hotel Alto w Żorach wciąż prowadzi rekrutację na stanowiska:

1) pracownik służby pięter - praca w wymiarze 3/4 etatu:

Wymagania stawiane kandydatom:
- dokładność i dobra organizacja pracy
- zamiłowanie do czystości, dbałość o estetykę i porządek
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- wysoka kultura osobista i schludny wyglądu
- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
- zaangażowanie i entuzjazm
- doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z utrzymaniem czystości, mile widziane

Obowiązki pracownika:
- utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz w pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu
- ewidencjonowanie bielizny hotelowej w obrocie z pralnią
- przeprowadzanie inwentaryzacji pościeli, środków chemicznych

Pracodawca oferuje:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenia zawodowe w miejscu pracy
- przyjazne i nowoczesne środowisko pracy
- odzież służbową
- posiłki pracownicze

2) pracownik hotelu - praca w wymiarze 3/4 etatu!

- chęć do pracy polegającej na obsłudze gości hotelu
- wykształcenie średnie
- znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
- znajomość obsługi programów Excel i Word
- znajomość obsługi urządzeń mobilnych jak: tablet, smartfon
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
- doświadczenie zawodowe w gastronomii i/lub hotelarstwie mile widziane

- bezpośrednia obsługa gości zarówno w części gastronomicznej jak i w recepcji
- obsługa rezerwacji telefonicznych i mailowych (e-rezerwacje)
- sprzedaż, przygotowywanie i serwowanie napojów i dań
- praca administracyjna m.in. przygotowywanie zamówień towarów, rozliczanie dokumentów
- sprzątanie powierzchni wspólnych

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!