KONKURS| Wygraj bilety do Kina Atlantic na pokaz filmu...

  KONKURS| Wygraj bilety do Kina Atlantic na pokaz filmu „Warsaw by Night”.

  ek

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  KONKURS| Wygraj bilety do Kina Atlantic na pokaz filmu „Warsaw by Night”.

  ©materiały promocyjne

  Kino Atlantic organizuje przedpremierowy pokaz filmu „Warsaw by Night” już 3 lutego. U nas możesz wygrać bilety na kolejne seanse.
  KONKURS| Wygraj bilety do Kina Atlantic na pokaz filmu „Warsaw by Night”.

  ©materiały promocyjne

  3 lutego o 18:"00 w Kinie Atlantic przedpremierowy pokaz filmu „Warsaw by Night” połączony z dyskusją i spotkaniem z twórcami. Zobacz szczegóły pokazu na stronie kina.  „Warsaw by Night” (reż.
  Natalia Koryncka-Gruz) to opowieść o kobietach w wielkim mieście, które łączy jedno pragnienie: przeżycie prawdziwej miłości. Współczesne lejdis chcą więcej, kochają mocniej i żyją intensywniej niż mężczyźni wokół nich. W filmie występuje plejada polskich gwiazd: Iza Kuna, Roma Gąsiorowska, Joanna Kulig, Agata Kulesza i Stanisława Celińska. Partnerują im Łukasz Simlat, Leszek Lichota i Marian Dziędziel. Film wejdzie do polskich kin 6 lutego 2015 roku, tydzień przed weekendem walentynkowym.

  Oto cztery kobiety, które mają własne zdanie na temat miłości i związków z mężczyznami. Iga (Iza Kuna) to mężatka, która żyje w udanym związku z artystą (Leszek Lichota), ale wciąż głodna jest intensywnych doznań. Poszukiwania doprowadzą ją do spotkania ze skrajnie różnymi odcieniami miłości, których doświadczyły współczesna famme fatele (Joanna Kulig) oraz kobieta zdradzana (Agata Kulesza). Radykalnej zmiany potrzebuje też wyzwolona trzydziestolatka Maja (Roma Gąsiorowska). Szuka mężczyzny, który wywróci jej świat do góry nogami. Taką miłość odnalazła być może Renata (Marta Mazurek) przemierzająca miasto u boku Konrada (Józef Pawłowski). Wszystkim bohaterkom towarzyszy kipiąca emocjami, nastrojowa Warszawa, która w jedną noc może zmienić całe ich życie.

  U nas możecie wygrać bilety na seans w regularnym repertuarze. Wystarczy podać imiona i nazwiska aktorek grających główne role w "Warsaw by Night” oraz wymienić po jednym (do każdej) innym filmie, w którym grały.

  Co należy zrobić?
  1. Zarejestrować się w serwisie polskatimes.pl oraz - po zarejestrowaniu się - uzupełnić swoje dane osobowe w profilu, podając imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
  2. Zapoznać się z regulaminem konkursu
  3. Podać imiona i nazwiska czterech aktorek grających główne role w "Warsaw by Night” oraz wymienić po jednym (do każdej) innym filmie, w którym grały.
  4. Przesłać odpowiedź na adres konkursy@polskatimes.pl za pośrednictwem maila powiązanego z kontem w serwisie
  5. Nagrodę należy odebrać osobiście w kasie kina

  >>> ZOBACZ REGULAMIN KONKURSÓW POLSKATIMES.PL <<<

  Nagrodę otrzymają osoby, które najszybciej udzielą poprawnej odpowiedzi do wtorku 3 lutego 2015 roku do godziny 23:59.

  Zgłoszenia osób niezarejestrowanych nie będą brane pod uwagę.

  Rozwiązanie konkursu podamy w środę 4 lutego 2015 r.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo