Pedofil z Piekar Śląskich zatrzymany na gorącym uczynku

  Pedofil z Piekar Śląskich zatrzymany na gorącym uczynku

  KN

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  40-letni Marek G., mieszkaniec Piekar Śląskich, jest podejrzewany o wykorzystywanie 11-letniej dziewczynki. Przyznał się także do wykorzystywania 12-latki. Został zatrzymany przez policję dzięki interwencji mieszkańców.
  Pedofil

  Pedofil ©KWP Katowice

  Mężczyznę udało się zatrzymać dzięki błyskawicznej reakcji dwóch mieszkanek Piekar, które zauważyły go prowadzącego na teren ogródków działkowych Azalia Polska płaczące dziecko.

  Jedną z kobiet, z zawodu nauczycielkę, zaniepokoił widok mężczyzny prowadzącego w ustronne miejsce płaczące dziecko. Na dodatek jedenastolatka prosiła o pomoc.

  Kobieta zainterweniowała na tyle skutecznie, że wraz z drugą przechodzącą kobietą, pomimo agresji mężczyzny, udało się jej uwolnić dziecko, a przestraszony mężczyzna zbiegł.

  Kobiety natychmiast poinformowały funkcjonariuszy i podały w miarę precyzyjny rysopis. To pozwoliło policjantom ustalić miejsce zamieszkania sprawcy i zatrzymać go.


  Podejrzany przyznał się do wykorzystania innej, 12 -letniej dziewczynki.

  Decyzją sądu piekarzanin trafił za kratki na trzy miesiące.

  To już drugi przypadek molestowania seksualnego w Piekarach Śląskich. Przed tygodniem policjanci zatrzymali 56-letniego bytomianina, który molestował upośledzonego umysłowo 42-latka.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama