Silesia Business Roadshow, czyli młodzi poznają w lutym...

  Silesia Business Roadshow, czyli młodzi poznają w lutym tajniki śląskiego biznesu

  MCH

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jesteś młodym przedsiębiorcą i poszukujesz inspiracji biznesowych? Weź udział w Silesia Business Roadshow. To niezwykły cykl spotkań inaugurujących 2. edycję programu "Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście", które odbędą się między 16 a 20 lutym w pięciu miastach województwa śląskiego: Zabrzu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i w Katowicach.
  Tym razem sezon praktycznych warsztatów dedykowanych młodym biznesmenom rozpocznie maraton wydarzeń pod hasłem Silesia Business Roadshow. SBR to spotkania biznesowe dla młodych przedsiębiorców, którzy mają nie więcej niż 35 lat i prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata, chcących poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Każdorazowo będą mieli oni okazję poznać drogi do rynkowego sukcesu dzięki spotkaniu z osobistością śląskiego biznesu i wzięcia udziału w merytorycznym warsztacie prowadzonym przez jednego z ekspertów programu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale trzeba się pierw zarejestrować na stronie programu - www.mlodyprzedsiebiorca.org

  Pierwsze odbędzie się w restauracji "Niezłe Ziółko" (ul. Franciszkańska 8) w Zabrzu, a jego uczestnicy wezmą udział w spotkaniu z Pawłem Kryszakiem, dyrektorem generalnym firmy DYSTEN Sp. z o.o. oraz warsztacie z tematyki PR, który poprowadzi dr Krystian Dudka, właściciel Instytutu PUBLICO.

  Kolejne zaplanowano w Chorzowie (17 lutego), Dąbrowie Górniczej (18 lutego), Sosnowcu (19 lutego) i w Katowicach (20 lutego).

  Organizatorem programu jest Forum Młodych RIG w Katowicach we współpracy z partnerami organizacyjnymi: Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Sosnowieckim Parkiem Naukowo-Technologicznym oraz urzędami miast partnerskich.

  W ramach roadshow młodzi przedsiębiorcy wezmą udział w praktycznym warsztacie Eksperta Programu oraz spotkają się z inspirującą postacią ze świata biznesu.


  *Zamieszki przed siedzibą JSW: Policja znowu strzelała do związkowców WIDEO + ZDJĘCIA
  *Psychopata z Zabrza więził kobietę w kanale. Opis tortur jest drastyczny. Czy zostanie skazany?
  *Zielony jęczmień na odchudzanie? Tak! To działa. Właśnie zielony jęczmień stosują gwiazdy TV
  *Zwolnienia grupowe w Biedronce to fakt. Oto pracownicy do zwolnienia
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   W śląskim Sosnowcu i w śląskiej Dąbrowie Górniczej?!

   ?! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   I znowu Gówno Śląskie przyklejone do czegoś co Śląskiem nie jest!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama