Zoo w Chorzowie. Zakochani zapłacą mniej za bilety i mogą...

  Zoo w Chorzowie. Zakochani zapłacą mniej za bilety i mogą wziąć udział w konkursie

  KR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Na Walentynki Śląski Ogród Zoologiczny przygotował specjalną ofertę dla zakochanych. Tego dnia zoo będą mogli zwiedzić, kupując jedną wejściówkę. Na stronie internetowej możemy przeczytać, że promocja dotyczy wszystkich zakochanych par, "bez względu na wiek i płeć". Zoo organizuje też walentynkowy konkurs fotograficzny.
  W walentynki zakochani za bilety do zoo zapłacą mniej. Pary, którym przysługuje bilet normalny, kupią jutro jedną wejściówkę dla dwóch osób i zapłacą za nią 10 zł. Natomiast ci zakochani, którzy mają zniżkę, w kasie zapłacą tylko 5 zł. Tak samo będzie w przypadku par, w których tylko jednej osobie przysługuje bilet ulgowy - oni także zwiedzą zoo za 5 zł.

  Jak czytamy na stronie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego: "promocyjne ceny biletów wstępu do zoo w dniu 14 lutego przysługiwać będą wszystkim zakochanym parom, bez względu na wiek i płeć".


  Poza tym zoo zaprasza zakochanych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Wystarczy podczas jutrzejszej walentynkowej wizyty, zrobić sobie wspólne zdjęcia i do 18 lutego (wraz z kartą uczestnictwa dostępną na stronie internetowej zoo) wysłać na adres mailowy mfradczak@slaskiezoo.pl. Potem zdjęcia zostaną opublikowane na stronie zoo na Facebooku i internauci będą głosować na trzy najlepsze z nich. Wygrają te fotografie, które zdobędą najwięcej "lajków".

  Na zwycięzców tego konkursu czekają oczywiście nagrody. Będą to darmowe wejściówki na zwiedzanie zoo nocą, które będzie można zrealizować 10.07 lub 24.07. Do wyboru będzie także możliwość zwiedzenia zoo "od kuchni" w indywidualnie wybranym terminie.


  *Zamieszki przed siedzibą JSW: Policja znowu strzelała do związkowców WIDEO + ZDJĘCIA
  *Psychopata z Zabrza więził kobietę w kanale. Opis tortur jest drastyczny. Czy zostanie skazany?
  *Zielony jęczmień na odchudzanie? Tak! To działa. Właśnie zielony jęczmień stosują gwiazdy TV
  *Zwolnienia grupowe w Biedronce to fakt. Oto pracownicy do zwolnienia
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama