Książę Harry potajemnie spotyka się Emmą Watson. Tabloidy...

  Książę Harry potajemnie spotyka się Emmą Watson. Tabloidy już podjęły trop

  Kazimierz Sikorski (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Książę Harry
  1/7
  przejdź do galerii

  Książę Harry ©Jim Clarke

  Wystarczył ponoć tylko jeden mail od księcia Harry’ego, który wyraził chęć porozmawiania ze znaną aktorką, by Emma Watson zaczęła się potajemnie z nim spotykać.
  Romans w starym stylu, mówi już otoczenie aktorki. Stanowiliby idealną parę, to z kolei opinia przyjaciół brytyjskiego księcia. Brytyjskie i amerykańskie tabloidy podjęły trop, mówi się o romansie tej pary, spekuluje się, że może z tego wyniknąć nawet coś poważniejszego, bo w końcu Harry ma swoje lata i najwyższy czas, by się ustatkował.

  Nie brakuje również głosów, że to tylko fascynacja Emmy imieniem Harry, w końcu Watson zagrała w filmie o przygodach “Harry Pottera”. Zdaniem wielu plotkarskich gazet oboje już razem balowali, sprawiali wrażenie, jakby się znali od dawna, więc może jest coś na rzeczy, że mają się ku sobie.
  Zdaniem jednej z australijskich gazet Harry nie chciał na tym spotkaniu stawiać Emmy w niezręcznej sytuacji, dlatego zaprosił na imprezę tuzin swoich przyjaciół. - Przyjęcie było wspaniałe, najlepiej bawili się Harry i Emma - mówił jeden z uczestników tego sekretnego spotkania, nie chciał jednak ujawnić, gdzie impreza się odbyła.

  Internauci są zachwyceni takim obrotem sprawy, padają opinie, że ten związek przyćmiłby medialnie małżeństwo księcia Williama z księżną Kate. Bo co by nie powiedzieć o Harry’m, o jego wyskokach alkoholowo-towarzyskich, to jednak wydaje się on być bardziej sympatyczny, spontaniczny i na luzie od swojego starszego brata.

  CZYTAJ TAKŻE: Książę Harry skończył 30 lat. Im jest starszy, tym zachowuje się godniej

  Na pewno taki układ pobłogosławiłaby babcia księcia Harry’ego, królowa Elżbieta II, która wpadała w depresję po każdym skandalu wywołanym przez księcia. A tych było bez liku, od przywdziewania nazistowskiego munduru, po pijackie balangi w Stanach Zjednoczonych.

  "Książę Harry w objęciach Hermione Granger!" - piszą brytyjskie gazety przypominając udział Watson w “Harry’m Potterze”. W redakcyjnej sondzie pytają swoich czytelników: czy twoim zdaniem Emma i książę Harry stanowiliby dobrą parę? Oboje, jak się wydaje, są teraz wolni, Emma Watson zakończyła swój związek z Matthew Janney’em, zawodnikiem drużyny rugby pod koniec ubiegłego roku. Książę Harry też w ostatnich miesiącach nie był widziany często z jedną i tą samą dziewczyną.

  Pewne na razie jest jedno: dziennikarze i fotoreporterzy będą uważnie śledzić krok tych dwojga, a publika czeka na kolejne informacje z “miłosnego frontu”.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama