Strażak podpalił remizę w Kusiętach. Czy to słynny...

  Strażak podpalił remizę w Kusiętach. Czy to słynny nieuchwytny seryjny podpalacz? [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Piotr Ciastek

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Podpalenie w Kusiętach: Policjanci z Częstochowy zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego podejrzanego o podpalenie remizy strażackiej
  1/3
  przejdź do galerii

  Podpalenie w Kusiętach: Policjanci z Częstochowy zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego podejrzanego o podpalenie remizy strażackiej w Kusiętach. Czy to słynny nieuchwytny seryjny podpalacz ©Policja Częstochowa

  Policjanci z Częstochowy zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego podejrzanego o podpalenie remizy strażackiej w Kusiętach. Czy to słynny nieuchwytny seryjny podpalacz, który ma na swoim koncie pożary stadniny, restauracji i willi?
  Strażak podpalił remizę w Kusiętach:

  16 lutego około godziny 6.00 w Kusiętach doszło do pożaru w budynku remizy. Zniszczeniu uległ budynek remizy oraz wyposażenie znajdującego się tam zakładu przemysłowego. Wartość zniszczeń oszacowano na kwotę ponad 80 tysięcy złotych.

  Policjanci z częstochowskiego wydziału kryminalnego ustalili, a następnie zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego czynu. Podejrzany to Mateusz S., mieszkaniec Olsztyna i strażak tamtejszej OSP. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Wczoraj prokurator objął go policyjnym dozorem.

  Jak informuje Tomasz Ozimek z częstochowskiej prokuratury, mężczyzna nie przyznaje się do winy. Jak tłumaczył mężczyzna, na miejscu zdarzenia był przypadkiem, zobaczył pożar, ale ze strachu przed oskarżeniami nie poinformował o nim odpowiednich służb. Prokurator nie dał jednak wiary jego tłumaczeniom. Teraz grozi mu za to nawet 5 lat więzienia.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zrobił

   jan 43, (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Cwiczenia czy są w gotowości

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama