Zaginęła 15-letnia Kamila Małkowska z Łąki Prudnickiej? Była...

  Zaginęła 15-letnia Kamila Małkowska z Łąki Prudnickiej? Była w Katowicach i Pawłowicach?

  Krzysztof Strauchmann/NTO

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Kamila Małkowska: Kamila Małkowska z Łąki Prudnickiej ma 15 lat, jest uczennicą gimnazjum w Prudniku. W środę 18 lutego uciekła z dwóch ostatnich lekcji
  1/7
  przejdź do galerii

  Kamila Małkowska: Kamila Małkowska z Łąki Prudnickiej ma 15 lat, jest uczennicą gimnazjum w Prudniku. W środę 18 lutego uciekła z dwóch ostatnich lekcji i około południa wyszła ze szkoły. Do tej pory nie wróciła. Gdzie jest zaginiona Kamila Małkowska? ©ARC

  Zaginiona Kamila Małkowska z Łąki Prudnickiej w woj. opolskim uciekła z lekcji w gimnazjum w Prudniku. Miała wsiąść do autobusu. Podobno widziana była w Katowicach i Pwałowicach. Gdzie jest 15-latka? - Boję się, że Kamila wpadła w ręce jakieś grupy czy sekty - mówi matka Kamili Małkowskiej.
  Co robiła zaginiona 15-latka z Łąki Prudnickiej w Pawłowicach?

  Kamila Małkowska z Łąki Prudnickiej ma 15 lat, jest uczennicą gimnazjum w Prudniku. W środę 18 lutego uciekła z dwóch ostatnich lekcji i około południa wyszła ze szkoły. Znajomym powiedziała, że jedzie na pogrzeb kogoś z rodziny, ale to nie była prawda. Miała ze sobą tylko plecak z książkami szkolnymi i telefon.

  Kilka dni później do matki dziewczyny odezwała się przypadkowa kobieta, która rozpoznała Kamilę na zdjęciach rozwieszonych w Prudniku. Powiedziała, że widziała tego dnia w południe Kamilę na dworcu PKS w Prudniku, ale nie wie, do jakiego autobusu wsiadła dziewczyna.


  W ubiegłą środę po południu telefon komórkowy nastolatki po raz ostatni zalogował się do sieci w rejonie Pawłowic koło Pszczyny, w województwie śląskim. Od tego czasu numer jest wyłączony.

  Matka Kamili jeszcze tego samego dnia zgłosiła zaginięcie. W poniedziałek policja przekazała mediom komunikat o poszukiwaniach z fotografią dziewczyny.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama