11 silnych kobiet ze Śląska [WIDEO]

  11 silnych kobiet ze Śląska [WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  11 silnych kobiet ze Śląska [WIDEO]

  ©Arkadiusz Gola

  To niezwykłe wydanie Dziennika Zachodniego i dziennikzachodni.pl. Zostało przygotowane przez 11 kobiet, które na co dzień nie mają nic wspólnego z gazetami i serwisami internetowymi. Oto one:
  11 silnych kobiet ze Śląska [WIDEO]

  ©Arkadiusz Gola

  Katarzyna Sobstyl, prezeska Ruchu Chorzów. Codziennie udowadnia, że w zdominowanym przez facetów piłkarskim światku kobieta może czuć się jak ryba w wodzie. Silna osobowość, a przy tym kobieta w każdym calu. Uwaga, panowie! To ona z uśmiechem na ustach rozdaje kartki i zarządza przerwę.

  Życzę wszystkim Paniom takiej dawki miłości, jaką kibice obdarzają na co dzień, w dobrych i złych chwilach, naszych Niebieskich.


  Magdalena Lubińska, kreatorka i właścicielka firmy Moho DESIGN. Niesamowita, energiczna i energetyczna. Każdy pomysł realizuje z pasją i konsekwencją. A przede wszystkim mama trójki dzieci (najmłodsze, synek Kosmo ma 10 miesięcy).

  Życzę wszystkim kobietom, aby były wierne przede wszystkim sobie i swoim przekonaniom, pielęgnowały swoją intuicję i twórczy potencjał, który jest w każdej z nas. Bądźmy kreatorkami swojej rzeczywistości, wiele od nas zależy,

  Ewa Kutynia, aktorka Teatru Śląskiego wyróżnia się ciepłą urodą i wyważonymi opiniami. Na scenie pozwala sobie na szalone metamorfozy.
  Życzę wszystkim nadziei, bo to ona pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile.

  Prof. Krystyna Doktorowicz, dziekan Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Cięta riposta, umiejetność błyskwicznej analizy to jej znaki rozpoznawcze. Nie wchodząc w spory potrafi postawić na swoim. Do tego burza pięknych włosów. No i te uśmiechnięte oczy...

  CZYTAJ O SŁOWACH, KTÓRYCH NIENAWIDZI MARTA FOX

  Nie będę oryginalna, ale tak naprawdę, czego można życzyć Paniom w dniu ich święta jak nie zdrowia, szczęścia, czasu dla siebie, realizacji planów, odwagi, by marzyć i realizować te marzenia? Myślę, że nadchodzące lata będą w Polsce czasem kobiet. Już wiemy, czego chcemy i jak osiągać nasze cele, Uczymy się, zdobywamy nowe kwalifikacje, nie boimy się wyzwań. Nie chodzi tylko o parytety na listach wyborczych. Bo przecież jednocześnie pracujemy za dwóch etatach i nie odpuszczamy w domach jako prezeski tych domowych firm.  1 3 »

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Blamaż

   Edi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 41 / 35

   Dla niektórych z tych pań, najważniejsze jest aby być i tkwić za wszelką cenę. Przykre.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ale

   owad (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 36 / 34

   brakuje jeszcze w tym zestawie elzbiety kazibut-twórz... co za niedopatrzenie

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama