Lubliniec, Ciasna: Włamywacz złapany na gorącym uczynku

  Lubliniec, Ciasna: Włamywacz złapany na gorącym uczynku

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Lublinieccy policjanci udaremnili włamanie do jednego z lokali gastronomicznych w Ciasnej. Policjanci zatrzymali 42 - latka, który był poszukiwany a dzisiejsze włamanie to kolejne przestępstwo jakie ma na swoim koncie. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego.
  Lublinieccy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku 42-letniego mieszkańca Skrzydłowic, który włamał się do lokalu gastronomicznego w Ciasnej. W trakcie patrolu policjanci zwrócili uwagę na nogę wystającą z okna budynku. Jak się okazało mężczyzna chwilę wcześniej wyłamał okno i usiłował dostać się do środka.

  Zatrzymany oświadczył policjantom, że włamał się do budynku i zamierzał ukraść papierosy i alkohol. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili, że w ostatnim czasie mężczyzna włamał się także do budynku mieszkalnego i przedszkola w Gwoździanach, skąd ukradł artykuły spożywcze. W trakcie przesłuchania przyznał się do tych przestępstw. Jednocześnie stwierdził, że skradzioną żywność zdążył zjeść. Jak ustalili śledczy głodny włamywacz był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Po przesłuchaniach trafił do zakładu karnego.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama