Niebezpieczne chemikalia przy Media Expert w Pszczynie...

  Niebezpieczne chemikalia przy Media Expert w Pszczynie [ZDJĘCIA]

  AS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  We wtorek przy ul. Kopernika 9, za sklepem Media Expert w Pszczynie straż pożarna zabezpieczała niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi chemikalia. Odpady
  1/17
  przejdź do galerii

  We wtorek przy ul. Kopernika 9, za sklepem Media Expert w Pszczynie straż pożarna zabezpieczała niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi chemikalia. Odpady były składowane w barakach znajdujących się za sklepem Media Expert. ©Aleksandra Smolak/Dziennik Zachodni

  We wtorek przy ul. Kopernika 9, za sklepem Media Expert w Pszczynie straż pożarna zabezpieczała niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi chemikalia. Odpady były składowane w barakach znajdujących się za sklepem Media Expert. Ten jednak nie jest ich dzierżawcą i za pozostawione tam śmieci i chemikalia nie odpowiada. Policja i prokuratura ustala właściciela zaśmieconych baraków.
  O niebezpiecznych chemikaliach w Pszczynie dowiedzieliśmy się od jednego z naszych czytelników. Pszczyńska Straż Pożarna potwierdziła, że 10 marca na ul. Kopernika zabezpieczała niebezpieczne chemikalia. Szczegółowych informacji na ich temat, Mateusz Caputa, rzecznik pszczyńskiej straży pożarnej udzielić nam jednak nie chciał, odsyłając nas do policji.

  Karolina Błaszczyk, rzecznik pszczyńskiej policji, potwierdziła, że w tej sprawie prowadzone jest już postępowanie. Zarówno ze strony policji, jak i pszczyńskiej prokuratury. - Na ulicy Kopernika znajdowały się niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi chemikalia. Na chwilę obecną, dla dobra sprawy więcej informacji nie udzielamy - informuje Błaszczyk.

  Urszula Noras-Cema, prokurator rejonowy w Pszczynie wyjaśnia nam jednak, że do ujawnienia niebezpiecznych substancji doszło 21 lutego. Według ustaleń prokuratury chemikalia znajdowały się za zamkniętymi metalowymi drzwiami baraków. Te jednak zostały skradzione przez złomiarzy i wtedy też odkryto chemikalia. O ich istnieniu powiadomić policję miał jeden z pobliskich mieszkańców.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   tekst

   banan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ludzie z ciekawości przyjdą zobaczyć co sie dzieje i od razu zajdą do sklepu :))

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   lisu

   lis (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   szkoda że już nie puszczają reklamy z lisowską :D

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   tivi

   rados (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   no niech szybko to sprzątną i tyle, bo dzisiaj jakaś promocja weekendowa w media expert na TV, jak przed chwilą w radiu słyszałem.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama