Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:2. Boban Jović uratował...

Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:2. Boban Jović uratował punkt "Wojskowym" [RELACJA + ZDJĘCIA+VIDEO]

TD (AIP)

Polska

Polska

Legia - Wisła
    1/13

Legia - Wisła ©Fot. Szymon Starnawski

[MECZ LEGIA WISŁA RELACJA] W meczu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała przy Łazienkowskiej z Wisłą Kraków. Udanie w roli trenera zadebiutował Kazimierz Moskal, który zastąpił ostatnio Franciszka Smudę.

"Biała Gwiazda" objęła prowadzenie w 16.
    minucie po strzale Łukasza Burligi, kwadrans później golem odpowiedział Michał Żyro. Druga połowa również zakończyła się remisem. Wiślacy szybko zdobyli bramkę - Paweł Brożek wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Tomasza Jodłowca na Semirze Stiliciu. Ataki Legii opłaciły się tuż przed ostatnim gwizdkiem. Orlando Sa minął się z piłką w polu karnym, ale do bramki wbił ją niefortunnie interweniujący Boban Jović. Legioniści pozostali liderem tabeli z pięcioma punktami przewagi nad Jagiellonią. Wisła zajmuje szóste miejsce.