Konkurs na komendanta Straży Miejskiej w Mikołowie. Ale...

  Konkurs na komendanta Straży Miejskiej w Mikołowie. Ale wszyscy już mówią, kto nim będzie

  BS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Konkurs na komendanta Straży Miejskiej w Mikołowie. Ale wszyscy już mówią, kto nim będzie
  W poniedziałek (16 marca) upłynął termin składania kandydatur w konkursie na stanowisko komendanta Straży Miejskiej w Mikołowie. Wpłynęło 5 kandydatur, UM czeka jeszcze na te, które być może dosłano pocztą. Jakie nazwiska pojawiły się wśród tych, którzy już się zgłosili? UM ich nie ujawnia. Ale już mówi się, że nowym komendantem będzie Bogusław Łuczyk, były zastępca komendanta policji w Łaziskach Górnych.
  Konkurs na komendanta Straży Miejskiej w Mikołowie. Ale wszyscy już mówią, kto nim będzie
  Choć nowy burmistrz Mikołowa zanim wygrał wybory, twierdził, że nie zamierza nikogo zwalniać, to jednak zmiany są.

  Obecny komendant Straży Miejskiej w Mikołowie, Janusz Grzymała od 1 kwietnia będzie pełnił funkcję zastępcy komendanta SM. Burmistrz miał zaproponować to rozwiązanie za porozumieniem stron i 3 marca ogłosił konkurs na nowego komendanta.
  Kandydatur do wczoraj spłynęło 5. Nieoficjalnie wiemy, że wśród nich jest Bogusław Łuczyk, były zastępca komendanta policji w Łaziskach (teraz emeryt).

  Konkurs na nowego komendanta wzbudził wśród mieszkańców Mikołowa mieszane uczucia, bo już wcześniej burmistrz wybierał swoich zastępców w konkursie, którego wynik wszyscy znali jeszcze przed oficjalnym rozstrzygnięciem. Mikołów trąbił, że zastępcą burmistrza będzie Bogdan Uliasz, wieloletni przyjaciel Piechuli. Tak się też stało, wbrew zapowiedziom burmistrza, że nie koniec w Mikołowie z rozdawaniem stanowisk po znajomości.

  Pod koniec marca poznamy nazwisko nowego komendanta SM. Czy będzie to Bogusław Łuczyk? - Nie wiem, kto zgłosił się na to stanowisko, ale z pewnością wybierzemy kandydata najlepszego, który rozrusza Straż Miejską w Mikołowie - mówi burmistrz Piechula, a swoją decyzję o roszadach w SM uzasadnia m.in. tym, że mieszkańcy skarżą się na niewielką skuteczność Straży Miejskiej.


  *Waloryzacja rent i emerytur 2015 PODWYŻKA NIE DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWA
  *16-letni Wojtek z Piekar zmarł na lekcji WF. Szok w szkole ZDJĘCIA
  *Zielony jęczmień na odchudzanie? Tak! To działa. Właśnie zielony jęczmień stosują gwiazdy TV
  *Koncert Linkin Park w Rybniku POZNAJ SZCZEGÓŁY + BILETY
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Komendanci

   heniek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   To jest ta nowa jakość władzy samorządowej. Ty mnie popierasz, to i ja Ci pomogę :) Nowy komendant i obecny jako zastępca z pewnością dużo zmienią na lepsze w Straży Miejskiej. Tylko czekać, sukces...rozwiń całość

   To jest ta nowa jakość władzy samorządowej. Ty mnie popierasz, to i ja Ci pomogę :) Nowy komendant i obecny jako zastępca z pewnością dużo zmienią na lepsze w Straży Miejskiej. Tylko czekać, sukces puka już do drzwi!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   burmistrz Mikołowa

   pszczyniok (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Jo myśla że tera synek to zmjynisz,żeby wachtyże na stadionie niy robili jak niywolniki we18 wjeku,za 1000 zł na mjesionc,cały mjesionc, bez dnia wolnego i bez urlopu i jeszcze cały czos na NOC....rozwiń całość

   Jo myśla że tera synek to zmjynisz,żeby wachtyże na stadionie niy robili jak niywolniki we18 wjeku,za 1000 zł na mjesionc,cały mjesionc, bez dnia wolnego i bez urlopu i jeszcze cały czos na NOC.
   A Dziennik Zachodni niych sie tom sprawom zajmje,jo jusz roz ło tym pisoł,i nic ?zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama