Urządził fabrykę marihuany, by... uśmierzyć ból po operacji...

  Urządził fabrykę marihuany, by... uśmierzyć ból po operacji [AKT OSKARŻENIA]

  JACK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  41-latek z Mszany Urządził fabrykę marihuany, by... uśmierzyć ból po operacji. Teraz stanie przed sądem w Rybniku.
  1/2
  przejdź do galerii

  41-latek z Mszany Urządził fabrykę marihuany, by... uśmierzyć ból po operacji. Teraz stanie przed sądem w Rybniku. ©arc. Polskapresse

  Urządził fabrykę marihuany, by... uśmierzyć ból po operacji AKT OSKARŻENIA. Kto? 41-latek z powodzisławskiej Mszany, przykładny mąż i ojciec. A w narkotykowy świat postanowił wejść wraz z 26-letnim kolegą z pracy.

  Urządził fabrykę marihuany, by... uśmierzyć ból po operacji AKT OSKARŻENIA  Kto? 41-latek z powodzisławskiej Mszany, przykładny mąż i ojciec. A w narkotykowy świat postanowił wejść wraz z 26-letnim kolegą z pracy. 41-letni Jan J. z Mszany i jego 26-letni przyjaciel z Rybnika, staną wkrótce przed sądem za produkcję i udzielanie znacznych ilości narkotyków. Ich droga do narkotykowego świata - co przyznają śledczy z Rybnika - była dosyć przypadkowa, ale ilość wyprodukowanej przez starszego z mężczyzn marihuany bya ogromna.


  Ale od początku. Panowie, pracujący w rybnickiej firmie (starszy zarabiał 2 tys. a młodszy 2,2 tys. zł). Starszy wiedział, że młodszy jest obyty w świecie i zdarza mu się czasem pojechać do Holandii. – Słuchaj, przywieź mi nasiona marihuany – miał oznajmić.
  41-latek, przykładny mąż i ojciec trójki dzieci, miał przy swoim domu szklarnię, którą postanowił zagospodarować. 26-latek do Holandii co prawda nie pojechał, ale zamówił nasiona konopii indyjskich w internecie i przekazał mieszkańcowi podwodzisławskiej Mszany. Ten zasadził ziarna. Wysiew miał miejsce na początku ubiegłego roku, plony w ciepłym otoczeniu przyszły szybko. Z kilku ziarenek wyrósł całkiem spory las.

  26-latek, gdy odwiedził kolegę był w szoku. Mówił nawet, by to zlikwidował, był wystraszony, że sprawa się wyda – mówi osoba zbliżona do źródeł ścigania. Starszy z producentów przygotował spore ilości suszu, 200 gram przekazał młodszemu, a ten poporcjował narkotyki. – W Rybniku udzielił narkotyki znajomemu, który miał ustalić, czy towar jest dobry – informuje prokurator Tadeusz Żymełka, szef Prokuratury Rejonowej w Rybniku.
  I w tym momencie wkraczają policyjni wywiadowcy, którzy wywęszyli nowy towar w mieście. 3 października zatrzymano obydwu podejrzanych. Od tej pory ich relację się różnią: młodszy za bardzo nie wie, po co dostał 200 gram suszu, ale broń Boże sprzedać nie chciał. A starszy zapewnił, że narkotyk dał młodszemu w ramach zapłaty za nasiona, dorzucił jeszcze 200 złotych. Prokuratura przyjęła wersję, że panowie chcieli stworzyć narkotykowy biznes. Wskazuje na potężne ilości, jakie znaleziono w szklarni i w domu pana J.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   prosi się o przytoczenie komentarza znanego rysownika

   db (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   "barszcz sosnowskiego zabił już więcej osób niż marihuana... ile? ... jedną! ..."

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   winni bo zarobkujom

   to najlepszy i pewny bussnes polactwa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   PLus dilerka i burdelle kluby nocnychALFonsuf getta i fawele polacki brassili af.777. dopalacze św MARYCHY polactwa CZEWRwronego.777.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie winni.

   Adam z Zawiercia. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   To nasz ustawodawca jest winny wielu istnień ludzkich. A ten kto działa w ochronie życia ludzkiego z racji
   prawdy nie powinien ponosić odpowiedzialności bo działa dla siebie i swego zdrowia.!...rozwiń całość

   To nasz ustawodawca jest winny wielu istnień ludzkich. A ten kto działa w ochronie życia ludzkiego z racji
   prawdy nie powinien ponosić odpowiedzialności bo działa dla siebie i swego zdrowia.! Prokuratura jak i ustawodawca tej formy są umysłowo chorzy zakazując by sobie ktoś odebrał życie lub nie.! Natomiast
   winowajca tej przyczyny czyli ustawodawca jest nietykalny a to jego wina że wiele osób w tym kraju
   skazuje się sama na śmierć Kiedy ta prokuratura spojrzy realnie na winowajcę wszystkiego a nie jego
   ustalone procedury. Pijany jak dokona żywota na drzewie to kto ponosi winę? Ustawodawca że posadził tam to drzewo i dopuścił do tego ze jest ogólnodostępny alkohol.!Czyż to jest nieprawda? Wiec opamiętajmy się z tym wydawaniem wyroków na osoby postronne kiedy wina leży po stronie innej.!!!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   borzy

   syn (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Fabryka marihuany ? A co to fiat 126p i z tasmy zjezdza ?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama