Angel Perez Garcia zwolniony z Piasta nadal ma ważny...

  Angel Perez Garcia zwolniony z Piasta nadal ma ważny kontrakt. W Gliwicach jest VIPem

  Tomasz Kuczyński

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Angel Perez Garcia może czuć się w Gliwicach jak u siebie w domu
  1/6
  przejdź do galerii

  Angel Perez Garcia może czuć się w Gliwicach jak u siebie w domu ©Arkadiusz Gola/Dziennik Zachodni

  Hiszpan Angel Perez Garcia został zwiolniony ze stanowiska trenera Piasta Gliwice. Ale nadal traktowany jest jak VIP. Były trener Piasta przychodzi z żoną na mecz przy Okrzei, jeździ klubowym autem, jego synowie uczą się w Gliwicach. Do Hiszpanii ani myśłi wracać.
  Ponad tydzień temu Angel Perez Garcia przestał być trenerem Piasta Gliwice. Zastąpił go Czech Radoslav Latal. Zazwyczaj zwolnieni trenerzy zapadają się pod ziemię i bardzo rzadko pojawiają się na meczach swej byłej drużyny. Hiszpan nie tylko przyszedł na stadion, ale również został zaproszony, wraz z żoną Isabel, do sektora kibiców.

  Czy Garcia musiał kupić bilety na spotkanie z Koroną?

  - Kiedy Angel Perez Garcia pełnił obowiązki trenera w naszym klubie miał do dyspozycji wejściówki super VIP dla siebie i rodziny, to się nie zmieniło. W niedzielę na mecz z Koroną był dodatkowo zaproszony przez kibiców. Po rozwiązaniu kontraktu będzie mógł też korzystać z naszego zaproszenia na mecze - podkreśla rzecznik Piasta Mateusz Małek.


  Były trener drużyny Piast Gliwice ma nadal ważny kontrakt, choć wkrótce ma się to zmienić.  - Jesteśmy bardzo bliscy podpisania ugody, która całkowicie rozwiąże kontrakt. Ugoda wynika ze wspólnej inicjatywy, bo zarówno trener jak i klub chcą definitywnie rozwiązać umowę. Zgodnie z uchwałą PZPN dotyczących kontraktów trenerów odsunęliśmy trenera Garcię od prowadzenia pierwszego zespołu z prawem do wynagrodzenia. Tę kwestię rozwiąże przygotowywana ugoda - dodaje rzecznik Małek.

  Państwo Perez mieszkają w Gliwicach z dwoma synami. Starszy jest studentem Politechniki Gliwickiej, młodszy chodzi do liceum. Czy trener Garcia zostanie u nas do wakacji?

  - Tego jeszcze nie wiem - przekazał nam Hiszpan. - Najpierw muszę rozwiązać kontrakt, potem podejmę decyzję, czy zostanę w Gliwicach ze względu na naukę moich synów.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Trener

   CŻPG (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Moim zdaniem po zakończeniu roku szkolnego chyba odpuści Gliwice co tu będzie robił. Chyba,że klub mu zaproponuje inne stanowisko. Choć moim zdaniem Prezez zrobił największy błąd w swoim...rozwiń całość

   Moim zdaniem po zakończeniu roku szkolnego chyba odpuści Gliwice co tu będzie robił. Chyba,że klub mu zaproponuje inne stanowisko. Choć moim zdaniem Prezez zrobił największy błąd w swoim urzędowaniu i to się odbije strasznie na zespole oczywiście nie chce spadku Piasta z Ekstraklasy ale dół tabeli nadrabia strasznie zwłaszcza Zawisza Bydgoszcz i niestety na dzień dzisiejszy czarno widzę końcówkę sezonu.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama