Dąbrowa Górnicza: II Bieg dla Tomka Kowalskiego

  Dąbrowa Górnicza: II Bieg dla Tomka Kowalskiego

  Katarzyna Kapusta

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dąbrowa Górnicza: II Bieg dla Tomka Kowalskiego
  1/2
  przejdź do galerii
  Po raz drugi w Dąbrowie Górniczej odbędzie się wyjątkowy bieg. Nie będą liczyć się czasy, nie zostaną wyłonieni zwycięzcy – wręcz przeciwnie. Zwycięzcą będzie każdy, kto w ten wtorkowy wieczór, tuż po świętach wielkanocnych 7 kwietnia wyjdzie z domu by spotkać się przy molo na Pogorii III i wspólnie przebiec dystans 6km wokół jeziora.
  7 kwietnia nad Pogorią III w Dąbrowie Górniczej odbędzie się drugi bieg dla Tomka Kowalskiego. Bieg Tomka to inicjatywa grupy przyjaciół i rodziny Tomka Kowalskiego, który po pierwszym w historii zimowym zdobyciu Broad Peak w 2013 roku na zawsze pozostał w górach. 7 kwietnia nie jest datą przypadkową – to dzień jego urodzin, najlepsza chyba data, by wyjść z domu, założyć buty biegowe i stawić się tego dnia na starcie.

  Trasa liczy 6 kilometrów i jest asfaltowa, biegnie wokół Pogorii III. Start przewidywany jest o godzinie 19.30 stąd koniecznym dla startujących będzie zaopatrzenie się w czołówki bądź innego typu latarki. Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie Centrum Sportów Letnich i Wodnych, czynne już od godziny 18.30. Udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny. Po biegu będzie możliwość ogrzania się przy ognisku pod ogólnodostępnym grillowiskiem. Każda chętna osoba może wziąć ze sobą również prowiant na grilla.

  Impreza jest dedykowana wyjątkowemu człowiekowi jakim był Tomek Kowalski. Każdy kto chce wziąć udział w biegu powinien zaopatrzyć się w czołówkę lub latarkę.

  O godzinie 21 odbędzie się pokaz film o Tomku, a pół godziny później rozpoczniemy wspólne biesiadowanie. Około godziny 22 puścimy do nieba Serducho dla Tomka.


  *Najlepsze życzenia Wielkanocne POWAŻNE, RELIGIJNE, ZABAWNE, SMS
  *Szok! Wzięła 500 zł chwilówki, teraz musi spłacić aż 181 tysięcy!
  *Zielony jęczmień na odchudzanie? Rewelacyjna dieta na wiosnę, która działa
  *Amerykańskie wojsko jedzie w Beskidy i straszy Rosjan [ZDJĘCIA + WIDEO]
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama