Bielsko-Biała: Plantacja marihuany w mieszkaniu przy ulicy...

  Bielsko-Biała: Plantacja marihuany w mieszkaniu przy ulicy Sobieskiego

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Kilkadziesiąt krzewów konopi indyjskich, susz roślinny i gotowy do sprzedaży narkotyk znaleźli policjanci w czasie przeszukania jednej z posesji w Bielsku-Białej przy ul. Sobieskiego.
  We wtorek wieczorem w Bielsku-Białej na ul. Wodnej policjanci Wydziału Kryminalnego zauważyli trzech młody mężczyzn. Postanowili ich wylegitymować. Podczas kontroli jeden z nich wskoczył do koryta rzeki i rzucił się do ucieczki. Został zatrzymany po krótkotrwałym pościgu, a funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki, które ukrył w kieszeniach i pod poszewką kurtki.

  Policjanci odnaleźli kilka niewielkich paczek z marihuaną. Następnie dokonano przeszukania mieszkania sprawcy, w którym odnaleziono plantację marihuany. Była ona wyposażona w specjalne lampy do nagrzewania sadzonek, wentylatory i czujnik temperatury. Zabezpieczono ponad 20 krzewów konopi indyjskich. Ponadto znaleziono blisko 15 gramów grzybów halucynogennych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających i prowadzenie nielegalnej uprawy grozi mu do 3 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo