Gorzyce: Zgłosił żonę na policję, przyjechał po nią pijany

  Gorzyce: Zgłosił żonę na policję, przyjechał po nią pijany

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Komisariatu w Gorzycach zatrzymali we wtorek kobietę, która wszczęła awanturę domową. 54-latka rzuciła butelką w głowę swojego syna a męża atakowała kamieniami. Mężczyzna złożył wczoraj zawiadomienie o przestępstwie znęcania a dziś przyjechał po małżonkę do komendy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że stanął pod komendą gdzie obowiązuje zakaz ruchu i w dodatku był pijany.
  Do zdarzenia doszło około godz. 13.00. Policjanci z komisariatu w Gorzycach udali się na ulicę Wałową w Bełsznicy gdzie zgłoszono interwencję domową. Na miejscu stróże prawa zastali 54-latka, który wzywał policję. Mężczyzna oświadczył, że jego nietrzeźwa żona wszczęła awanturę domową, rzuciła butelką po piwie w tył głowy syna, a jego atakowała kamieniami. W domu panował ogólny nieporządek, a kobieta zachowywała się wulgarnie i agresywnie w stosunku do domowników. Mąż kobiety zobligował się do złożenia zawiadomienia o znęcaniu się nad nim, w związku z czym małżonkę zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia.

  Dzisiaj około 10.00 pod komendę w Wodzisławiu podjechał samochód marki seat, który nie zastosował się do zakazu ruchu w tym miejscu. Mężczyzna oświadczył, że przyjechał odebrać z aresztu żonę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie promil alkoholu w jego organizmie. Efekt końcowy był taki, że żony nie odebrał a sam odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama