Wybory Miss Polski na Wózku. Trwa rekrutacja

  Wybory Miss Polski na Wózku. Trwa rekrutacja

  JM, MAT PRAS.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Fundacja Jedyna Taka ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do trzecich wyborów Miss Polski na Wózku! Wybory adresowane są do wszystkich kobiet na wózkach. Rekrutacja trwa do 2 maja.
  Wybory Miss Polski na Wózku odbyły sie już dwukrotnie

  Wybory Miss Polski na Wózku odbyły sie już dwukrotnie ©mat. pras.

  W tym czasie każda poruszająca się na wózku kobieta może wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: rekrutacja@jedyna-taka.pl Następnym etapem będzie głosowanie SMS internautów. Ponadto zostaną rozdane dwie dzikie karty – specjalnie powołana komisja wybierze dwie dziewczyny, które także przejdą do finału.

  Gala Finałowa odbędzie się 25. lipca. Przed nią finałowa dwunastka weźmie udział w dziewięciodniowych warsztatach miss. W ich trakcie odbędą się sesje zdjęciowe, dziewczyny będą ćwiczyć choreografię czy wezmą udział w spotkaniach z coachem.
  Każdej dziewczynie Fundacja Jedyna Taka gwarantuje opiekę asystentów, jednocześnie oczekując od niej dania z siebie jak najwięcej, zgodnie z hasłem, którym się kieruje: wszystko wedle możliwości. Wybory mają przypomnieć o tym, że kobieta na kółkach to też kobieta! Zmiana wizerunkowa osób z niepełnosprawnością to misja Fundacji Jedyna Taka.

  Organizując wybory Miss Polski na Wózku 2015 Fundacja Jedyna Taka podkreśla, że są to wybory najpiękniejszej. Wszystkie działania skupiają się na pięknej twarzy. Fundacja rozumie, że niepełnosprawność może być związana z deformacjami sylwetki, ale podkreśla, że kobieta zadbana, to piękna kobieta!

  W trakcie Gali Finałowej przyznane zostaną tytuły Miss Polski na wózku 2015, I i II Wicemiss Polski na wózku 2015, Miss Foto, Miss Publiczności oraz Miss Popularności – finalistka z największą ilością głosów.

  Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.


  *Czy krematorium bezcześciło zwłoki? W Zabrzu wrze. Ludzie chcą wyjaśnień
  *Strzelanina w Kuźni Raciborskiej. Nie żyje rodzina policjant, policjantka i ich dziecko
  *Zielony jęczmień na odchudzanie? Rewelacyjna dieta na wiosnę, która działa
  *Wybory prezydenckie 2015: Oto kandydaci na prezydenta RP
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama