Sensacyjna przegrana Radwańskiej na WTA Katowice Open. Radwańska Giorgi 4:6 2:6

WTA Katowice Open Agnieszka Radwańska przegrała walke o finał turnieju w Katowicach z Camilą Giorgi Maciej Gapinski/Dziennik Zachodni
WTA Katowice Open 2015: Finał nie dla Radwańskiej. Agnieszka Radwańska przegrała w półfinale turnieju WTA Katowice Open z Camilą Giorgi 4:6, 2:6. Mecz trwał godzinę i 15 minut.

WTA Katowice OPEN 2015:

Włoszka Camila Giorgi pokonała rozstawioną z nr 1 Agnieszkę Radwańską i zagra w niedzielnym finale WTA Katowice Open!

W niedzielnym finale Włoszka zagra ze Słowaczką Anną Karoliną Schmiedlovą (godz. 16).

CZYTAJ KONIECZNIE, CO RADWAŃSKA POWIEDZIAŁA PO MECZU Z GIORGI:
WTA KATOWICE OPEN. RADWAŃSKA: TO BYŁA STRZELNICA!

W pierwszym secie Radwańska i Giorgi wygrywały swoje gemy serwisowe, z tą różnicą, że Włoszka nie oddała Polce ani jednej piłki. Wreszcie Giorgi przełamała „Isię” i miała 3:2. Radwańska natychmiast mogła odzyskać gema, ale nie wykorzystała szans.

Drugi set miał podobny przebieg – do stanu 2:2 zawodniczki wygrywały swoje podania, potem znów Giorgi przełamała krakowiankę na 3:2. Radwańska nie była w stanie powstrzymać świetnie dysponowanej Włoszki, która grała z wielką siłą, agresją i pewnością. W ostatnim gemie Giorgi miała trzy piłki meczowe, dwie zmarnowała, ale była już skuteczna przy trzeciej.

Materiał oryginalny: Sensacyjna przegrana Radwańskiej na WTA Katowice Open. Radwańska Giorgi 4:6 2:6 - Dziennik Zachodni