Ważne
  Pociągi PKP Intercity z filmami na Player.tv ale nie za...

  Pociągi PKP Intercity z filmami na Player.tv ale nie za darmo! Filmy z Hot Spot w pociągu za 4,99 zł

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Usługa player.pl dostępna w pociągach PKP Intercity
  1/2
  przejdź do galerii

  Usługa player.pl dostępna w pociągach PKP Intercity ©PKP Intercity

  Pociągi PKP Intercity od 13 kwietnia wprowadzają dla swoich podróżnych możliwość oglądania filmów w usłudze Player.tv. W okresie testowym usługa będzie bezpłatna, ale docelowo za korzystanie z filmów w pociągu trzeba będzie zapłacić 4,99 zł/za dobę.
  Usługa player.pl dostępna w pociągach PKP Intercity!

  Od 13 kwietnia w wybranych pociągach PKP Intercity uruchomiona zostanie testowa usługa, która da pasażerom dostęp do specjalnie wyselekcjonowanej oferty video na żądanie, w tym hitów filmowych, popularnych seriali i bajek w usłudze player.pl. To część umowy zawartej pomiędzy PKP Intercity i T-Mobile Polska, na zapewnienie dostępu do Internetu i mobilnej rozrywki na pokładach pociągów.


  Każdy posiadacz laptopa, tabletu, czy smartfona będzie mógł w podróży korzystać z atrakcyjnej oferty filmów, seriali, bajek, czy gier, udostępnionych w specjalnej Strefie PKP Intercity w serwisie player.pl. Treści video dostępne będą bez reklam, a korzystanie z usługi nie będzie wiązało się z zużywaniem pakietu transferu danych. Wystarczy połączyć się z Hot Spot T-Mobile, wejść na player.pl lub zainstalować aplikację mobilną, zarejestrować się i oglądać bez ograniczeń. W okresie testowym usługa będzie bezpłatna. Docelowo, planowany koszt 24-godzinnego dostępu to 4.99 zł. Subskrypcja po zakończeniu podróży nie zostanie wyłączona, ale korzystanie z niej będzie możliwe już za pośrednictwem własnego połączenia sieciowego użytkownika.

  Player.pl w Strefie PKP Intercity udostępni szeroką tematycznie ofertę video, dzięki której każdy podróżny znajdzie coś dla siebie.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama