Ważne
  Korwin-Mikke: Będę strzelał do bandytów, nie do górników...

  Korwin-Mikke: Będę strzelał do bandytów, nie do górników RIPOSTA [WYBORY PREZYDENCKIE 2015]

  Marcin Zasada

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Janusz Korwin-Mikke: "Niech sobie (ludzie) demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody - to do akcji
  1/8
  przejdź do galerii

  Janusz Korwin-Mikke: "Niech sobie (ludzie) demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody - to do akcji wkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko. Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania" ©Dawid łukasik

  Wybory prezydenckie 2015 coraz bliżej. Kandydaci się radykalizują. Wypowiedź Janusza Korwin-Mikkego, kandydata na prezydenta, jest szokująca. Powiedział: "Do protestujących górników kazałbym strzelać. Bez wahania." Piotr Duda, przewodniczący Solidarności, już zapowiada: "Jak go spotkam, dostanie w pysk z pozdrowieniami od górników." Janusz Korwin Mikke opublikował wystąpienie, w którym mówi: "Nikt nie ma prawa niszczyć mienia, robić burd, bo wtedy będę strzelał!".
  Czy Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że strzelałby do protestujących górników? Jego słowa (w ten sposób omawiane) z dzisiejszego wywiadu dla wywołały oczywiście histeryczną reakcję niektórych komentatorów i, jak łatwo się można domyślić, szaloną dyskusję w internecie.

  KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ JUŻ TERAZ. MOŻESZ ZMIENIĆ WYNIKI WYBORÓW:
  PRAWYBORY PREZYDENCKIE: KTO ZOSTANIE PREZYDENTEM?


  Co naprawdę powiedział kandydat na prezydenta RP? Nie żebyśmy usprawiedliwiali Korwin-Mikkego, ale, po pierwsze, oto cała jego wypowiedź udzielona portalowi wp.pl:

  "Niech sobie (ludzie) demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody - to do akcji wkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko. Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania".

  KLIKNIJ I ZOBACZ KONIECZNIE:
  SONDAZ PREZYDENCKI: JUŻ WIEMY, KTO WYGRA!


  WYNIKI SONDAŻU KOMENTUJE SŁAWOMIR CICHY Z DZIENNIKA ZACHODNIEGO


  Można się dziwić, że karkołomne wnioskowania i poglądy lidera partii KORWiN szokują jeszcze kogoś tak, jak zaszokowały wczoraj Piotra Dudę, szefa Solidarności.

  "Jak go spotkam, dostanie w pysk z pozdrowieniami od górników" - zapowiedział Duda. "Do tej pory myślałem, że to zwykły kretyn, ale teraz widzę, że to pospolity bandyta" - dodał przewodniczący "S".

  Janusz Korwin-Mikke opublikował nagranie wideo, w którym jeszcze raz wyłyszcza swój punkt widzenia.


  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (108)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Korwin-Mikke to jedyny rozsądny polityk...

   Libertarian77 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

   Stał się niestety celem manipulacji mediów kontrolowanych przez SB. Powiedział, że strzelac będzie do tych co niszczą obce mienie "jeżeli, któś protestuje spokojnie to niech sobie protestuje"....rozwiń całość

   Stał się niestety celem manipulacji mediów kontrolowanych przez SB. Powiedział, że strzelac będzie do tych co niszczą obce mienie "jeżeli, któś protestuje spokojnie to niech sobie protestuje".

   Jesteś inteligentny...przeczytaj wywiad. Nie jesteś...to ta Polska jaką mamy teraz w zupełności ci się należy...zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   qwerty

   haha (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

   jakby pani Magdalena Ogórek przeszła do Korwina Mikke to by wpadła z deszczu pod rynę

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pojedynek

   zenek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 13

   Korwin ja cię wzywam na pojedynek, albo cię zastrzelę albo ci wybiję zęby gnoju

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jabole wali

   zdrowy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   i po tym pierdzi !

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mikke to nie perełka...

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

   każdy kraj ma swoich debili..w Polsce jest ich wielu

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jesteśmy skazani na bycie tanią siłą roboczą przez wiele pokoleń.SZLAHTY SSatraPOkoTERYJI AF

   kulturze agrarnej było nie do pomyślenia żeby niewolnik bo tak był odbierany robotnik mógł żyć &777& (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   Ślązacy to przede wszystkim wspólnota ducha dlatego jeszcze trwają.

   Już oceniłeś tę opinię. +2 / 0
   Autor komentarza nie dodał zdjęcia

   odoaker (gość) • 17.04.15, 22:10:25

   Bardzo dobre pytanie...rozwiń całość

   Ślązacy to przede wszystkim wspólnota ducha dlatego jeszcze trwają.

   Już oceniłeś tę opinię. +2 / 0
   Autor komentarza nie dodał zdjęcia

   odoaker (gość) • 17.04.15, 22:10:25

   Bardzo dobre pytanie panie redaktorze . Ale pan już tradycyjnie bardzo umiejętnie lawirując około Śląskiej tożsamości stara się tak pokierować ewentualną polemiką żeby potem broń Boże nie być posądzony o choćby tylko odrobinę sympatii dla Ślaskiej niepowtarzalności i odrębności w stosunku do Polskiej wspólnoty narodowej . A różnić nas różni od sąsiadów z północy bardzo wiele czy nawet nie wszystko bo nasze drogi się rozeszły kiedy jeszcze pojęcie państwa i narodu Polskiego nie istniało i wtedy my czyli Ślązacy pozostali w zach europejskiej strefie kultury a państwo Piastów poszło drogą własną czyli nijaką będącą mieszanką wszystkiego co się po drodze nawinęło tworząc specyficzny krzykliwy a zarazem groteskowy mikst będący przeciwieństwem dla Śląskiej solidności , pracowitości czystości , zaradności , zamiłowania do stabilności , odrzucaniu gadulstwa , żywiołowości , zamiłowania do porządku szacunku do władzy czyli bardzo wiele z protestanckich idei głoszonych przez naszych południowych i zachodnich sąsiadów . Po za tym na Górnym Śląsku wytworzyła się unikatowa i nigdzie indziej w Europie wsch nie występująca wielkoprzemysłowa kultura mieszczańska która była unikatowym bytem emancypującym środowiska robotnicze do rangi klasy średniej co w Polsce o kulturze agrarnej było nie do pomyślenia żeby niewolnik bo tak był odbierany robotnik mógł żyć w sposób godny. Dlatego tak nieliczna emigracja polska do Ślaskich miast w okresie autonomii a po 1945 uderzono przede wszystkim głównie w to środowisko i ten styl życia który był nie do pogodzenia z modelem socjalistycznym i z przykrością należy stwierdzić że na tym polu polscy nacjo-komuniści osiągnęli całkowity sukces bo tamta epoka odeszła na zawsze . A zastąpiono ją najpierw kulturą bloków gipsowo-cementowych -koszar gdzie robotnik żył w mieście tylko po to żeby robić a po robocie upijał się do nieprzytomności. III najjaśniejsza Rzeczypospolita słowo robotnik wypluła tworząc tzw lumpenproletariat czyli ludzi których się nie szanuje i którymi się pogardza jako ludźmi do roboty czyli powrót do dobrych szlacheckich czasów gdzie był podział na tych którzy pracują i na tych którzy tych pierwszych poganiają do roboty. I tak się skończył typ człowieka miast Śląskich którego stworzył industrializm , który w swej historii zrobił jeden błąd dał się uwieść w 1921 roku mistrzom od manipulacji i od tego momentu zaczęła się jego destrukcja.777.JO JES PROLETARIUSZ I ROBOTNIK.I FCALE NIY CZUJA SIE GORSZY OD AF.PO STUDIACH POLACTFA.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a polaków żaden nawet sąsiad nie lubi?jork korolik=HELMUT CIEMICKI VEL SSANDMAN Z UBEKISSTANU

   CIASSY AFIH AS UF =F16 i POtynga NALEFKI GORZKI 777 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2


   a polaków żaden nawet sąsiad nie lubi?

   Zgadzasz się z opinią. +4 / -2
   Autor komentarza nie dodał zdjęcia

   po POlsku przez polaka napisane 777 (gość) • 03.03.15, 03:34:57

   MORZNA NIY WYBIYRAĆ...rozwiń całość


   a polaków żaden nawet sąsiad nie lubi?

   Zgadzasz się z opinią. +4 / -2
   Autor komentarza nie dodał zdjęcia

   po POlsku przez polaka napisane 777 (gość) • 03.03.15, 03:34:57

   MORZNA NIY WYBIYRAĆ ABO WYBRAĆ WARIATA MIKKI LIBER OSSZOŁOMA 777 (gość) • 30.08.14, 02:39:45

   Co Polaków najbardziej boli?

   Mścisław 05.11.13, 00:29

   że jesteście zmywakowym pośmiewiskiem świata, bohaterami dowcipów o głupkach od Odry przez Ren aż po Mozę, po Tamizę, ba, po Chicago, choć pewien zdziadziały pajac z Wadowic wam obiecywał, iż odrodzicie Europę. Ciężko wam przyznać, że jesteście zakompleksionym psychicznie chorym narodem (Szymborska) z zadupia Europy (Lem), który tworzy bezwartościowe społeczeństwo (C.L. Norwid) rządzone przez haniebne elity polityczne (Churchill), bo jesteście narodem... idiotów (Piłsudski). Jedyne co potraficie to się bezmyślnie modlić, oburzać i pyszczyć, a i to tylko anonimowo, bo już po ulicach popierdalacie pod murem z spuszczonymi pokornie łbami... no chyba że jesteście po polsku nachlani - wtedy się czołgacie. Nie chcecie słyszeć prawdy o sobie ale ja wam zaprezentuję słowami Piotra Tymochowicza; "I powiedzmy sobie szczerze. Chujowe jest to społeczeństwo. Polacy mają w d**** wszystko. Ludzie w całej masie są dość debilowaci. I jeżeli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila".
   odpowiedzi (1)
   skomentuj
   pięknie ujęte.

   Zgadzasz się z opinią. +1 / 0
   Autor komentarza nie dodał zdjęcia

   po polsku. (gość) • 30.08.14, 06:16:01

   przez Polaka.

   hehe 777.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   możesz się nie czuć gorszy.

   jork korolik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

   I tak to nie ma znaczenua, boś prziglup.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie wiem jak sytuacja górników wygląda, bo mam tą politykę głęboko.. bo to nie kraj

   bo mam tą politykę głęboko.. bo to nie mUJ kraj=arcxzi ELITA CO POlITYKOM SSro NA CIYMNY LUT (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   LIberSIFIATOFFCE Bo GDY MNIEM DOBRZE To CAŁKI ŚFIAT PIENKNY=POLITYKA HISERYCZNO I GOSS PO DARKA PROPAGAŃBY ELITY MORZE BYĆ 2@MELONY LIBERUJOUDAczniKUF A RESZTA TO P****** I EMIGRANTY PERDOLONE...rozwiń całość

   LIberSIFIATOFFCE Bo GDY MNIEM DOBRZE To CAŁKI ŚFIAT PIENKNY=POLITYKA HISERYCZNO I GOSS PO DARKA PROPAGAŃBY ELITY MORZE BYĆ 2@MELONY LIBERUJOUDAczniKUF A RESZTA TO P****** I EMIGRANTY PERDOLONE JELITA AF Ko RYTA.777.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   to nie mój kraj

   arcxzi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

   Piotr Duda, przewodniczący Solidarności, już zapowiada: "Jak go spotkam, dostanie w pysk z pozdrowieniami od górników."
   Będę czekał. Pewnie i tak będą sobie wzajemnie podawać ręce.
   Nie wiem jak...rozwiń całość

   Piotr Duda, przewodniczący Solidarności, już zapowiada: "Jak go spotkam, dostanie w pysk z pozdrowieniami od górników."
   Będę czekał. Pewnie i tak będą sobie wzajemnie podawać ręce.
   Nie wiem jak sytuacja górników wygląda, bo mam tą politykę głęboko.. bo to nie kraj, a zbiorowisko urzędasów do których obywatele sypią pieniądze i jak ktoś tworzy zamieszki, niszczy mienie itd. to powinien zostać ukarany. Niekoniecznie jak to mówi Mikke, ale popieram go w kwestii karania osób, które wychodzą ponad prawo niszcząc swój kraj. Polska ma miękkie spodnie i nie potrafi sobie poradzić z urzędowymi sprawami(przeciąganie spraw itp.) przez co powstają zamieszki. Ręka rękę liże i nic z tym nie da się zrobić, jak wprowadzić równe zasady dla każdego. Np. policja kogoś pobije - może zostaną zwolnieni. Obywatel kogoś pobije - leci do więzienia na wiele lat. Jaki kraj takie zasady.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   brawo

   janek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Dziekuję za rzetelny artykuł a nie jak to zrobil Knapik z TVN wyciał po 2-3 słowa od róznych osob a reszte sobie sam dopowiedział

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jaki kraj,tacy kandydaci!

   Oberschlesier (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   Z warsiawy, zascianka Europy....

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama