Dni Pszczyny 2015. Strachy na Lachy zamiast Bednarka...

  Dni Pszczyny 2015. Strachy na Lachy zamiast Bednarka [OŚWIADCZENIE]

  AS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dni Pszczyny 2015. Strachy na Lachy zamiast Bednarka [OŚWIADCZENIE]
  1/5
  przejdź do galerii
  Wczoraj agencja eventowa Extomusic, czyli organizator tegorocznych dni Pszczyny poinformował, że występ Kamila Bednarka został odwołany. W oświadczeniu prasowym czytamy, że artysta wybrał inne wydarzenie telewizyjne odbywające się w tym samym czasie co święto miasta Pszczyny. Na scenie zamiast Bednarka pojawi się zespół Strachy na Lachy.

  Oświadczenie organizatora dni Pszczyny 2015  Informujemy, że koncert Kamila Bednarka podczas tegorocznych Dni Pszczyny nie odbędzie się. Jako organizator zapewniamy, że pomimo kilkutygodniowych starań, ustaleń i deklaracji ze strony managmentu artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu 22 sierpnia podczas Dni Pszczyny. Powodem odwołania koncertu jest wybranie przez management artysty innego wydarzenia telewizyjnego w tym samym terminie. Mimo naszych usilnych starań, nie udało się sfinalizować współpracy, a management artysty zerwał z nami kontakt.

  Przepraszając wszystkich tych, którzy czekali na koncert Kamila Bednarka, zapewniamy, że decyzja o odwołaniu koncertu była ostatecznością i podjęta została po wielokrotnych próbach wypracowania kompromisu z managementem.

  Dla każdego organizatora odwołanie planowanego od tygodni wydarzenia jest niezwykle trudną decyzją. Do ostatniej chwili robiliśmy wszystko, aby koncert odbył się. Rozumiemy jednak zawód i rozczarowanie publiczności. Sami również jesteśmy głęboko rozczarowani. Bardzo wszystkich przepraszamy, jednak nie mogliśmy podjąć innej decyzji.

  Główny koncert 22 sierpnia podczas Dni Pszczyny oczywiście odbędzie się. Zapewniając najlepsze rozwiązanie w zaistniałej sytuacji zaproponowaliśmy innych artystów, którzy chcieliby wystąpić na pszczyńskiej scenie.

  Po podjętej decyzji, 22 sierpnia podczas Dni Pszczyny wystąpi zespół Strachy Na Lachy. Kultowa grupa folk-punkowa powołana została przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Podczas Dni Pszczyny zagra swoje największe przeboje ze swoich aż 7 płyt. Scena zamieni się w największe źródło energii w Pszczynie! „To jedna taka szansa na 100”, aby zobaczyć muzyków na wielkiej scenie w mieście.

  Niezwykły koncert dla prawdziwych koneserów polskiej muzyki, wiele atrakcji towarzyszących, niepowtarzalny mapping z elementami historii Pszczyny, to tylko część z tego, co przygotowaliśmy dla mieszkańców. Kolejny dzień pozostaje bez zmian, gwiazdą wieczory będzie legendarny zespół Perfect! Tegoroczny program Dni Pszczyny to bogaty repertuar atrakcji, niespodzianek i dobrej muzyki!


  *Czy krematorium bezcześciło zwłoki? W Zabrzu wrze. Ludzie chcą wyjaśnień
  *Strzelanina w Kuźni Raciborskiej. Nie żyje rodzina policjant, policjantka i ich dziecko
  *Zielony jęczmień na odchudzanie? Rewelacyjna dieta na wiosnę, która działa
  *Wybory prezydenckie 2015: Oto kandydaci na prezydenta RP
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama