Sprawcy fałszywych alarmów w sądach zostali zatrzymani...

  Sprawcy fałszywych alarmów w sądach zostali zatrzymani [ZDJĘCIA + WIDEO] To mieszkańcy Gliwic

  AS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Gliwice: Sprawcy fałszywych alarmów w sądach zostali zatrzymani
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©policja Gliwice

  Sprawcy serii fałszywych alarmów bombowych, które między marcem i lipcem 2014 roku zakłóciły pracę sądów w Katowicach i Gliwicach zostali zatrzymani przez katowickich policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu. Fałszywe alarmy spowodowały wówczas zaangażowanie wiele służb i ewakuację prawie 2,5 tys. osób.
  Z powodu fałszywych alarmów bombowych w Sądzie Okręgowym w Katowicach oraz Sądzie Rejonowych w Katowicach i Gliwicach ewakuowano prawie 2,5 tysiąca osób.

  Sędziowie musieli przerwać pracę. Wielu petentów było zmuszonych oczekiwać przed budynkami na zakończenie sprawdzeń pirotechnicznych.  Policjanci pracujący nad ustaleniem sprawców przeanalizowali szczegółowo setki informacji. Podejrzani zostali namierzeni i zatrzymani w piątek.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kara...

   Jaś (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Tego typu przestępstwa należy karać nie więzieniem a orzeczeniem o zwrocie poniesionych strat = koszt akcji wszystkich służb + straty materialne wynikające z utraty zysków w handlu + koszty pracy...rozwiń całość

   Tego typu przestępstwa należy karać nie więzieniem a orzeczeniem o zwrocie poniesionych strat = koszt akcji wszystkich służb + straty materialne wynikające z utraty zysków w handlu + koszty pracy sądów i straty finansowe stron, które miały uczestniczyć w postępowaniach. Należy także nałożyć grzywnę w wys. w/w strat + odsetki za czas od zdarzenia do wpłaty. Po takim rozliczeniu się z "żartownisiami" nie będzie już naśladowców! zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   kara

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   A ja bym takich wsadził na tydzień do celi z największymi swirami w pierdlu i szepnął chłopakom ze panowie lubią małe dziewczynki :-) ale by mieli rozrywkę!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama