Ważne
  TVS świętuje 2. urodziny razem z widzami

  TVS świętuje 2. urodziny razem z widzami

  Agata Pustułka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W najbliższą niedzielę każdy będzie mógł zostać gwiazdą telewizji TVS i zadebiutować na srebrnym ekranie!
  Pierwsza prywatna telewizja obchodzi swoje trzecie urodziny i z tej okazji 27 marca zaprasza widzów do swojej siedziby. Będzie można podpatrzeć, jak powstaje program i złożyć przed kamerą życzenia. Będą emitowane na antenie TVS przez kolejne dni.

  - Od 9 do 16 będzie można zajrzeć w zwykle niedostępne zakamarki telewizji. Podejrzeć, jak pracują dziennikarze i jak tworzy się program na żywo, porozmawiać z ludźmi telewizji, których na co dzień widzimy na małym ekranie - zachęca Marta Piotrowska, zastępca sekretarza programowego TVS.


  TVS, bez której nie wyobrażamy już sobie medialnego rynku w naszym regionie, zadebiutowała trzy lata temu, 29 marca, i z tygodnia na tydzień zyskiwała wiernych widzów. Realizuje model telewizji regionalnej, szybko reagującej na problemy społeczne, nowoczesnej w przekazie informacji. Na antenie stacji gościły śląskie gwiazdy muzyczne i kabaretowe, a szczyty popularności osiągnęła śląska wersja brazylijskiego tasiemca "Niewolnica Isaura" z dubbingiem Joanny Bartel i Krzysztofa Hanke. Sztandarowym programem stacji są "Silesia Informacje".

  Wśród urodzinowych atrakcji należy wymienić także wizytę u mistrza kuchni Remigiusza Rączki, a także występ zespołu Chilltoy.

  - Po zakończeniu programu na żywo, w dużym studiu widzowie będą mogli podpatrzyć nagranie "Finału Listy Śląskich Szlagierów", a nawet wziąć w tym nagraniu udział - dodaje Piotrowska.
  My życzymy kolegom stu lat, świetnych pomysłów, udanych programów i skutecznej walki z konkurencją o oglądalność.

  TVS, czyli telewizja "S" jak... Silesia, seks, a nawet Sosnowiec  Rozmowa z Arkadiuszem Hołdą, właścicielem telewizji TVS
  Ostatnio na antenie TVS zagościł odważny serial "Emmanulle". Czy teraz w nazwie TVS to "S" zacznie oznaczać... seks?
  "S" jak Silesia, jak super, albo jak Sosnowiec. Proszę wierzyć, tłumaczeń jest wiele, a świadczą o jednym - o szerokiej grupie naszych odbiorców.

  Co uznaje pan za największy hit stacji - program informacyjny, a może Isaurę po śląsku?
  Oczkiem w głowie są oczywiście "Silesia Informacje", program nie tylko w mojej opinii, atrakcyjny ze względu na świeżość spojrzenia, refleks, świetnych reporterów i pomysł na przekazywanie najważniejszych regionalnych newsów. To program niezależny, bez względu na pogodę.

  Jakie nowości przygotowujecie w TVS?
  Zamierzamy otworzyć drugi kanał. Będzie to kanał muzyczny, płatny, rozbrzmiewający muzyką pop, ale też pełen regionalnych zespołów, które teraz tak licznie goszczą na naszej antenie i dzięki nam zyskały popularność.

  Swego czasu medialny światek aż huczał, że prowadzi pan rozmowy z TVN o sprzedaży stacji...
  Dzieje się wręcz przeciwnie, bo to my zamierzamy inwestować i myślimy o kupnie małej telewizyjnej stacji warszawskiej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama