A1 za darmo: Po raz drugi czekamy dzisiaj na Was na rynku w...

  A1 za darmo: Po raz drugi czekamy dzisiaj na Was na rynku w Rybniku!

  MIR

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  A1 za darmo: Po raz drugi czekamy dzisiaj na Was na rynku w Rybniku!

  ©Aleksander Król

  Kto z Was nie podpisał się jeszcze pod naszym apelem o darmowe przejazdy autostradą A1 od granicy w Gorzyczkach do węzła Pyrzowice, ma okazję zrobić to dzisiaj. Czekamy na Was na rybnickim rynku od godziny 10 do 13.
  A1 za darmo: Po raz drugi czekamy dzisiaj na Was na rynku w Rybniku!

  ©Aleksander Król

  Żeby poprzeć darmową A1, wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko, dokładny adres i złożyć podpis w odpowiedniej rubryce. Apel z podpisami, których do tej pory zebraliśmy już 8 tysięcy, w połowie kwietnia wyślemy do ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka.

  WIĘCEJ O NASZEJ AKCJI "A1 ZA DARMO"

  Kto nie zdąży dziś na rynek lub nie będzie go w Rybniku, a chce wesprzeć akcję, może od poniedziałku do piątku podejść do swojego urzędu gminy w regionie rybnickim. Wyjść na ulice, by zbierać podpisy chcą też urzędnicy z Jastrzębia-Zdroju. Prawdopodobnie w czwartek spotkacie ich przy kinie Centrum.

  - Podpisy można składać w urzędzie, ale tu nie przychodzi aż tak wielu ludzi. Dlatego to my wyjdziemy do mieszkańców - mówi rzecznik UM, Katarzyna Wołczańska. W zeszłym tygodniu w Rybniku zebraliśmy już 1600 podpisów (na zdj.). Naszą akcję wspierają inne śląskie media: Radio Katowice, TV Silesia, Radio 90 i Nowiny.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama