Czy trejdowanie bez spreadu jest możliwe ?

  Czy trejdowanie bez spreadu jest możliwe ?

  Artykuł sponsorowany

  Dziennik Zachodni

  Co jeśli każdy inwestor mógłby otrzymać zwrot 10% wpłaconego depozytu, po wykonaniu określonego obrotu. Brzmi nieźle? Przyjrzyjmy się zasadom, i przeliczmy na konkretnych liczbach ile można na tym zyskać. Warunki są stosunkowo proste – należy wpłacić na swój rachunek kwotę od 1 000 do 840 000 tysięcy złotych (możliwe są też wpłaty w innych walutach- kalkulatory są dostępne na stronie promocji, zgłosić ją mailowo do domu maklerskiego w ciągu 3 dni i można startować.

  Nie ma stałego wymaganego obrotu.
  Wszystko zależy od tego jaką kwotę wpłacimy na nasz rachunek. Innymi słowy, mamy możliwość regulowania wielu czynników i dopasowywania pod nasz styl inwestycyjny. Co ciekawe regulamin promocji nie narzuca też instrumentów – można wybierać wśród walut, indeksów a nawet towarów. Sprawdźmy jednak proponowane rozwiązanie na konkretnych liczbach- w końcu chodzi o nasze pieniądze. Po wpłaceniu 80 000 zł, premia wynosi 8 000 zł. Należy wyrobić 240 lotów. Bazując na przykładzie pary walutowej EUR/USD łatwo obliczyć, że przy podanej wyżej sumie za każdego lota dostajemy ponad 33 zł premii (8000 zł/240).

  Premia
  Na tą propozycje można i warto patrzeć jak na dodatkowe środki na inwestycje. X-Trade Brokers, który stoi za promocją, gwarantuje również, że premia trafia bezpośrednio na konto i nie jest umieszczana tam, gdzie i tak nie można nic z nią zrobić. Jeśli komuś uda się szybciej wykonać dany obrót, może startować kolejny i kolejny raz. Nie ma limitu. Trzeba pamiętać, że zawsze są to środki, które później będą zarabiały, co również podwyższa potencjalny zysk (w przypadku wielu klientów nie będzie to nominalne 10%)

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama