Ważne
  Podinsp. Jarosław Grudziński nowym zastępcą komendanta...

  Podinsp. Jarosław Grudziński nowym zastępcą komendanta policji [ZDJĘCIA, WIDEO]

  AREK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Podinsp. Jarosław Grudziński nowym zastępcą komendanta policji
  1/7
  przejdź do galerii

  Podinsp. Jarosław Grudziński nowym zastępcą komendanta policji ©KPP Wodzisław Śl.

  Podinsp. Jarosław Grudziński nowym zastępcą komendanta powiatowej policji w Wodzisławiu Śl. Na stanowisku zastąpił mł. insp. Łukasza Krebsa, który z kolei został komendantem policji w Żorach.

  Podinsp. Jarosław Grudziński nowym zastępcą komendanta policji  Posadę zastępcy komendanta policji podinsp. Jarosław Grudziński przejął wczoraj podczas krótkiej uroczystości w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. Od tej pory będzie dowodził pionem kryminalnym.

  Po odczytaniu decyzji personalnej głos zabrał mł. insp. Krzysztof Justyński, który wręczył rozkaz wprowadzanemu komendantowi.
  Kolejnym elementem było wystąpienie nowego szefa pionu kryminalnego. Głos zabrał również momendant policji w Żorach mł. insp. Łukasz Krebs, który podziękował zgromadzonej na uroczystości kadrze kierowniczej wodzisławskiej komendy za wieloletnią współpracę, a swojemu następcy życzył powodzenia i sukcesów w służbie. Uroczystość zakończyło złożenie meldunku.

  Podinsp. Jarosław Grudziński pełni służbę w Policji od 1991 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie ukończył prawo. Przez całość swojej dotychczasowej służby w Policji związany jest z powiatem wodzisławskim.

  Służbę rozpoczynał w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, gdzie zdobywał niezbędne doświadczenie policyjne, pełniąc służbę na wielu stanowiskach wykonawczych. W 1998 roku został Kierownikiem Sekcji Kryminalnej Komisariatu Policji w Gorzycach, a w 2003 roku awansował na stanowisko kierownika referatu dochodzeniowo-śledczego Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

  Kolejnym krokiem w karierze zawodowej było powołanie go w lipcu 2004 roku na stanowisko zastępcy komendanta komisariatu policji w Gorzycach. Pod koniec 2004 roku objął stanowisko komendanta komisariatu policji w Gorzycach. Z dniem 11 maja 2015 roku zostały mu powierzone obowiązki służbowe na stanowisku zastępcy komendanta powiatowego policji w Wodzisławiu Śląskim.  *Wojna kiboli z policją w Knurowie po śmierci 27-latka WIDEO + ZDJĘCIA
  *Gdzie jest burza? Gwałtowny deszcz i grad [MAPA BURZOWA POLSKI ONLINE, RADAR BURZOWY]
  *Matura 2015 bez tajemnic: PYTANIA + ARKUSZE + ODPOWIEDZI
  *NA ŻYWO Akcja ratunkowa w KWK Wujek Śląsk trwa. Szukają 2 górników
  *Nowe becikowe: 1 tys. zł przez 12 miesięcy ZASADY + DOKUMENTY
  *Śląsk Plus. Zobacz nowe wydanie interaktywnego tygodnika o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama