TOK
Real - Juventus LIVE, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO, STREAM: Dziś w drugim meczu półfinałowym Ligi Mistrzów Real Madryt zagra dziś z Juventusem Turyn. Pierwsze spotkanie Real Juventus wygrała Stara Dama 2:1. Początek meczu Real Juventus o godz. 20.45. TUTAJ na dziennikazachodni.pl znajdziesz relację LIVE ze spotkania Real Juventus.

Real - Juventus LIVE, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO, STREAM:

Bramki w pierwszym Real Juventus meczu w Turunie strzelili Alvaro Morata (9 minuta), Carlos Tevez (58-karny) oraz Cristiano Ronaldo (27).

- Finał Ligi Mistrzów jest naszym marzeniem i jesteśmy tego blisko. Mamy silną drużynę i chcemy awansować - powiedział Vidal cytowany przez portal eurosport.onet.pl za dziennikiem "Marca". - Real na pewno rozpocznie z animuszem, ale musimy zachować spokój. Jeśli nadarzy się okazja, musimy strzelić gola. Przeciwko Realowi na Santiago Bernabeu nigdy nie gra się łatwo, ale pragniemy awansować i zagramy z sercem.

- To najważniejszy mecz w mojej karierze – przyznał trener Juventusu Massimiliano Allegri na stronie primeradivision.pl.

W składzie Juventusu na dzisiejszy mecz Real Juventus jest Paul Pogba, który długo leczył kontuzję. Zagrał pierwszy raz po przerwie w sobotnim meczu Serie A z Cagliari (1:1) i strzelił nawet gola.

W Realu po kontuzjach wrócili Kamil Benzema i Toni Kroos.

Królewscy aby awansować myszą wygrać 1:0 lub różnicą dwóch bramek.

Mecz Real Juventus sędziować będzie Szwed Jonas Eriksson.

W finale czeka już Barcelona, która wyeliminowała Bayern Monachium.

Live streaming video by Ustream

REAL JUVENTUS TRANSMISJA TV:

Spotkanie Real - Juventus pokażą TVP1 i Canal+ Sport 2.

RELACJA SMS

Nie będziesz w stanie śledzić meczu Real - Juventus? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku!

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści realjuve na numer 72355 (koszt 2,46 zł).

Materiał oryginalny: Real Juventus 1:1 ONLINE, STREAM, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO, ZDJĘCIA Półfinał Ligi Mistrzów - Dziennik Zachodni