Tragedia w szpitalu: Pacjent wyskoczył przez okno. Niestety...

  Tragedia w szpitalu: Pacjent wyskoczył przez okno. Niestety to nie pierwsza taka sytuacja

  Katarzyna Kapusta

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Samobójstwa w szpitalach zdarzają się w wielu miastach. Pacjent szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi próbował popełnić samobójstwo skacząc z
  1/4
  przejdź do galerii

  Samobójstwa w szpitalach zdarzają się w wielu miastach. Pacjent szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi próbował popełnić samobójstwo skacząc z okna mieszczącego się na czwartym piętrze placówki. Desperat przeżył samobójczy skok. Z rozległymi obrażeniami trafił ponownie na oddział chirurgii. Niestety po kilku godzinach zmarł. ©Jarosław Kosmatka

  Pacjent wyskoczył przez okno Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. 48-letni pacjent sosnowieckiego szpitala zginął tragicznie we wtorek. Wyskoczył z okna na piątym piętrze. Prokuratura sprawdza okoliczności.
  Dziś odbędzie się sekcja zwłok mężczyzny, który dwa dni temu wyskoczył z okna na piątym piętrze Szpitala Miejskiego w Zagórzu i zmarł. Do tego tragicznego zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 10, na ulicy Szpitalnej w Zagórzu. To tutaj właśnie kilka dni wcześniej trafił 48-letni mężczyzna. Zgłosił się wieczorem do nocnej przychodni. Tłumaczył, że wcześniej zasłabł. Sprawą zajęły się prokuratura i policja.


  Pacjent trafił na oddział wewnętrzny

  48-letni sosnowiczanin trafił na oddział wewnętrzny.

  - Mężczyzna został przyjęty na oddział wewnętrzny, gdzie był diagnozowany przez naszych lekarzy pod kątem chorób serca i układu krążenia. Był w dobrym stanie, nic nie wskazywało na to, że może dojść do tak niespodziewanej sytuacji - tłumaczy Artur Nowak, dyrektor Szpitala Miejskiego w Sosnowcu.

  Tragedia wstrząsnęła nie tylko pacjentami, ale również lekarzami i szpitalnym personelem. Dyrektor planuje nawet zorganizowanie specjalnego spotkania z pracownikami.

  - 21 maja mam zebranie ze wszystkimi ordynatorami, będziemy się zastanawiać, w jaki sposób nadzorować pacjentów z problemami psychosomatycznymi, którzy trafiają na inne oddziały naszego szpitala, choć w tym konkretnym przypadku nie było takich przesłanek - dodaje dyrektor.

  Jak to się stało, że nikt nie zauważył, że mężczyzna chce się targnąć na życie? Jak tłumaczy dyrektor szpitala, zdarzenie to miało miejsce na korytarzu szpitala, w chwili, gdy nie było tam nikogo.
  1 3 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama