Industriada 2015: finał w Zabrzu - Miuosh, Jimek i NOSPR

  Industriada 2015: finał w Zabrzu - Miuosh, Jimek i NOSPR

  Bartosz Pudełko

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Industriada 2015: finał w Zabrzu - Miuosh, Jimek i NOSPR
  1/5
  przejdź do galerii

  ©mat. prasowe

  Industriada 2015 w Zabrzu: już za miesiąc wielkie święto Szlaku Zabytków Techniki. Zabrze idzie za ciosem i po ubiegłym roku, kiedy to było najpopularniejszym miejscem na szlaku, w tym roku organizuje finał całej imprezy. A uświetnią go Miuosh, Jimek i NOSPR koncertem w Sztolni Królowa Luiza!
  Jednym z najciekawszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych początku roku były z pewnością wspólne koncerty katowickiego rapera Miuosha, dyrygenta i producenta muzycznego Radzimira "Jimka" Dębskiego i muzyków Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

  Bilety na dwa marcowe koncerty w pięknej siedzibie NOSPR-u rozeszły się w kilkadziesiąt minut. Wielu więc obeszło się smakiem. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Kto nie dotarł w marcu do NOSPR-u może odetchnąć. NOSPR przyjedzie do nas!

  Industriada 2015 w Zabrzu: Miuosh, Jimek i NOSPR w Sztolni Królowa Luiza!  Miuosh, Jimek i NOSPR znów zagrają wspólnie, ale tym razem w... Zabrzu. A konkretnie w naziemnej, zrewitalizowanej części Sztolnia Królowa Luiza przy ul. Wolności 411. Nie będzie to zwykły koncert, a finał całej Industriady, czyli Święta Szlaku Zabytków Techniki.

  Tegoroczna Industriada odbędzie się 13 czerwca. Weźmie w niej udział ponad 40 obiektów poprzemysłowych. Od początku Zabrze było jednym z najważniejszych punktów tej imprezy. Rok temu samą kopalnię Guido, która zamieniła się w nadmorski kurort, odwiedziło tego dnia 7 tysięcy osób. Była to najpopularniejsza atrakcja Industriady 2014. Nic więc dziwnego, że w tym roku to właśnie w Zabrzu odbędzie się finał.

  Koncert Miuosha, Jimka i NOSPR-u rozpocznie się 13 czerwca o godz. 22. Bilety na niego do nabycia od 18 maja na stronie www.ticketpro.pl (40 zł).

  Wieczorny koncert poprzedzi występ grupy parkour, która na terenie Sztolni zaprezentuje swoje zdolności akrobatyczne. Część artystyczną finału zakończy laserowy show, animowany przez artystów z powodzeniem organizujących podobne pokazy na całym świecie, m.in. w Las Vegas.

  To dopiero początek ogłaszania programu tegorocznej Industriady. W najbliższych dniach z pewnością poznamy kolejne jego punkty.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama