Street Art Festival w Katowicach. Powstaje mural o Kukuczce...

  Street Art Festival w Katowicach. Powstaje mural o Kukuczce i Magiku [WIDEO]

  MCH, tmk

  Street Art Festival w Katowicach. Powstaje mural o Kukuczce i Magiku [WIDEO]

  ©tmk

  Wyrazista twarz legendarnego rapera Magika i podobizna himalaisty Jerzego Kukuczki spoglądają na nas z muralu, który od wczoraj powstaje w przejściu podziemnym pomiędzy Bogucicami a Gwiazdami. To zwiastun zapowiadanego na kwiecień Street Art Festivalu, który ma pomóc Katowicom w walce o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.
  Street Art Festival w Katowicach. Powstaje mural o Kukuczce i Magiku [WIDEO]

  ©tmk

  Dodając zdjęcie oświadczam, że mam prawo do dysponowania nim, zgadzam się na przetwarzanie danych w celu jego publikacji, oraz na nieodpłatne wykorzystanie zdjęć w serwisie naszemiasto.pl oraz innych serwisach i gazetach Grupy Polskapresse. Proszę o podpisanie autora zdjęcia w sposób podany w formularzu

  - Graffiti nawiązuje do historii Bogucic i poza podobiznami sławnych mieszkańców dzielnicy, pojawią się także jej charakterystyczne familoki - zapowiada artysta uliczny, Frank Mysza. Wszystko będzie zachowane w stylizacji tajemniczego ogrodu, nawiązującego do hasła "Katowice - Miasto Ogrodów".

  Odsłonięcie muralu nastąpi w piątek. Imprezie towarzyszyć będą występy taneczne zespołu YouCanDoIt, koncert grupy PoYutsze i pokaz parkour.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama