Podbeskidzie - Ruch LIVE, ONLINE, NA ŻYWO Obie drużyny...

  Podbeskidzie - Ruch LIVE, ONLINE, NA ŻYWO Obie drużyny wiedzą o jaką stawkę walczą

  Leszek Jaźwiecki, Jacek Sroka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Jutro Ruch zagra z Piastem, ale nie będzie pojedynku snajperów. Grzegorz Kuświk pauzuje za kartki. Wystąpi tylko Kamil Wilczek
  1/2
  przejdź do galerii

  Jutro Ruch zagra z Piastem, ale nie będzie pojedynku snajperów. Grzegorz Kuświk pauzuje za kartki. Wystąpi tylko Kamil Wilczek ©Arkadiusz Gola

  Podbeskidzie - Ruch LIVE, ONLINE, NA ŻYWO: Kubicki nie pojedzie na rozprawę, będzie razem z Góralami. Po karze za żółte kartki do składu Niebieskich wrócił Kuświk.
  Podbeskidzie - Ruch LIVE, ONLINE, NA ŻYWO:  Piłkarze Podbeskidzia są coraz bliżej utrzymania w ekstraklasie. Kolejnym krokiem, który ich przybliży do tego celu może być zwycięstwo z Ruchem Chorzów. Mecz w 33. kolejce pomiędzy tymi zespołami rozpocznie się w Bielsku-Białej o godzinie 18.


  - Ciągle musimy być skoncentrowani, przed nami jeszcze kilka spotkań i nie możemy w nich zaprzepaścić naszej przewagi - uważa Bartosz Śpiączka, strzelec pierwszego gola w ostatnim meczu z GKS Bełchatów. - Przed nami kolejny rywal, który też nie ma nic do stracenia.

  Wydawało się, że w tym ważnym meczu Górale będą sobie musieli radzić bez swojego trenera. Dzisiaj w Warszawie odbywa się rozprawa sądowa, w której szkoleniowiec biel-szczan oskarżony jest o korupcje w Centralnym Ośrodku Sportu. - Nie, trener nie ma obowiązku obecności na tej rozprawie, więc normalnie poprowadzi nasz zespół - zapewnia Marcin Zarębski, rzecznik prasowy Podbeskidzia.

  Skoro o nieobecnych, to na pewno w zespole gospodarzy nie zagrają Piotr Malinowski, Maciej Korzym. Anton Sloboda, Sylwester Stano i Krzysztof Chrapek. Dodatkowo ze składu wypadł pauzujący za ósmą kartkę Bartłomiej Konieczny. Do treningów wrócił już Pavol Stano, ale jego występ przeciwko chorzowskiej jedenastce stoi pod znakiem zapytania. - Stano jest w osiemnastce meczowej i mocno liczę na jego występ w tym spotkaniu - mówi trener Kubicki. - Po meczu w Bełchato-wie poczuliśmy lekki oddech ulgi, szybko jednak musieliśmy o tym zapomnieć. Mam nadzieje, że chłopcy zregenerowali swoje siły - dodaje Kubicki.

  Górale nie mieli wiele czasu na odpoczynek po meczu w Beł-chatowie. W niedzielę mieli najpierw zajęcia na basenie a potem odnowę, wczoraj o 9 przedmeczowy rozruch. Omawiali także grę swojego najbliższego rywala. - Przede wszystkim trzeba będzie pilnie pilnować Grzegorza Kuświka, który jest w doskonałej formie i prawie w każdym meczu strzela bramki - uważa Śpiączka. - Ruch ma dobrych zawodników w środku pola, więc zapowiada się ostra walka - dodaje piłkarz Podbeskidzia.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama