Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów w Bytomiu [WIDEO]

  Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów w Bytomiu [WIDEO]

  KK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Hypno, Człowiek Kameleon, Jego Szerokość Pan Mielonka, Super Fuzekla, Poduszka, Super Monter, Super Krasnal Miejski
  1/6
  przejdź do galerii

  Hypno, Człowiek Kameleon, Jego Szerokość Pan Mielonka, Super Fuzekla, Poduszka, Super Monter, Super Krasnal Miejski ©fot.ARC

  W czwartek 31.03. w Bytomiu o 20.00 w Museum Music Republic III Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów. Peleryny i moce przyszykowane zatem możemy zaczynać !
  Imprezę otworzy Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele.
1 kwietnia w Bytomskim Centrum Kultury o godzinie 18.30 wystąpią międzygalaktyczne kabarety Limo, Smile i Szarpanina całość poprowadzi Mariusz Kałamaga. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu występu.


  Natomiast o 22.00 w Jazz Clubie Fantom wystąpi Abelard Giza i Kacper Ruciński będzie to Stand up z prawdziwego zdarzenia. 2 kwietnia o godzinie 11.00 spotka się 500 superbohaterów, którzy specjalnie na ten dzień wzięli sobie wolne od ratowania świata i przemaszerują wraz z orkiestrą dętą ulicami Bytomia.

  Zbiórka pod Szybem Krystyna ul. Zabrzańska 7 
A w trakcie całego zlotu całe mnóstwo atrakcji m.in kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów, Pomnik sobie czyli każdy choć na jeden dzień będzie mógł mieć swój pomnik i wiele innych niespodziewanych atrakcji.


  Całość zakończą koncerty Planet L.U.C oraz Oszibarack o godzinie 20.00 w Bytomskim Centrum Kultury a o 22.00 w Jazz Clubie Fantom After party do białego rana.
- Warto tu być bo będzie się działo bardzo wiele i bardzo fajnie się będzie działo - z uśmiechem zachęca Jakub Wesołowski organizator zlotu.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama