Piłkarki z Gimnazjum w Kochanowicach medalistkami finału...

Piłkarki z Gimnazjum w Kochanowicach medalistkami finału wojewódzkiego Coca-Cola Cup [ZDJĘCIA]

AKC

1/9

Dziewczęta z Kochanowic zdobyły brązowy medal w finale wojewódzkim Coca-Cola Cup 2015 ©Fot. ARC Drużyny

Do udziału w tegorocznej edycji turnieju zgłosiło się prawie 25 tys. gimnazjalistów i ponad 14 tys. gimnazjalistek pragnących podążać drogą Roberta Lewandowskiego - w przeszłości uczestnika Coca-Cola Cup.

W finale woj. śląskiego zagrały 24 zespoły chłopców i dziewcząt, które musiały rozegrać dwie rundy eliminacyjne aby dostać się do wielkiego finału.

Dziewczyny z Gimnazjum Kochanowice, po awansie ze swojej grupy rozgrywkowej do półfinału, spotkały się z gimnazjalistkami z Istebnej. W bezpośrednim pojedynku lepsze okazały się zawodniczki z Istebnej, które awansowały do finału, w którym pokonały piłkarki z Wodzisławia.

Najlepszą strzelczynią turnieju została zawodniczka z Kochanowic, Sandra Knejska. Zespół z Kochanowic wystąpił w składzie Krystyna Rogacz, Stefania Wodarz, Sandra Knejska, Magda Łupierz, Klaudia Sprot, Justyna Tomys, Kamila Sowa, Karolina Sowa, Zuzia Maruszczyk, Ola Grabowska. Opiekunem zespołu był Bogusław Maciejewski.

*Przepisy drogowe od 18 maja 2015: 50 km/h + odebranie prawa jazdy
    *WYBORY PREZYDENCKIE 2015 NA ŻYWO: WYNIKI, GŁOSOWANIE, OPINIE
    *Gdzie jest burza? Gwałtowny deszcz i grad [MAPA BURZOWA POLSKI ONLINE, RADAR BURZOWY]
    *Matura 2015 bez tajemnic: PYTANIA + ARKUSZE + ODPOWIEDZI