Ważne
  Uczestniczki programu "Top Model" pokazały modę w gliwickim...

  Uczestniczki programu "Top Model" pokazały modę w gliwickim Forum [WIDEO i ZDJĘCIA]

  Justyna Toros

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Centrum mody na sobotnią noc stało się CH Forum. W wyjątkowym pokazie kolekcji Simple wzięły udział gwiazdy show-biznesu i dobrze znane wszystkim uczestniczki programu Top Model.
  Uczestniczki programu "Top Model" pokazały modę w gliwickim Forum [WIDEO i ZDJĘCIA]

  ©JUT

  Już od piątku w Forum, na przybyłych klientów, czekało mnóstwo atrakcji. Przez cały pierwszy weekend kwietnia trwa promocja gry "Pret-a-porter". Osoby odwiedzające centrum handlowe mogą spotkać się z twórcami i spróbować przenieść się w wirtualny świat domów mody.

  Specjalne wydarzenie zaplanowano na sobotnią noc. Od 21.00 trwał pokaz mody ekskluzywnej kolekcji Simple. Na ten czas do gliwickiego Forum zawitało wielu celebrytów i sław związanych z modą. Swoją obecnością zaszczycił nas wybitny projektant mody Tomasz Ossoliński oraz znany dobrze fotograf i jury programu "Top Models" Marcin Tyszka.

  Nie zabrakło również ulubionych gwiazd telewizyjnych.
  Program poprowadził Andrzej Sołtysik. U jego boku stanęły Edyta Herbuś, Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Popielewicz. Nie był to pierwszy raz, kiedy panie zawitały do Gliwic i Forum. - Do Gliwic wracam jak do trzeciego domu, zaraz po Warszawie i Wrocławiu. Bardzo dobrze się tutaj czuję - powiedziała nam Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Popielewicz zdradziła za to, że w przeszłości miała plany studiować na Politechnice Śląskiej - Gliwice kojarzą mi się właśnie z tą uczelnią i oczywiście świetnymi imprezami. Cieszę się, że tak szybko się rozwijają.

  ZOBACZ ZDJĘCIA W PORTALU NASZEMIASTO.PL

  Modelkami podczas pokazu mody były dobrze nam znane twarze z programu "Top Model". Dziewczyny zdradziły nam także, że show nie było łatwe. - Schody były straszne, wszystko z pleksy, ale atmosfera tutaj jest nieziemska i pokaz był świetny - mówiła Weronika Lewicka. Modelka także nie pozostała obojętna na piękno naszego miasta - Świetnie się czuję tu w Gliwicach, to miasto jest bardzo ładne.

  O make-up modelek zadbała Anna Rumińska, prywatnie stylista Magdy Mołek, a włosami zajął się Kacper Rączkiewicz, fryzjer z "Top Model". Muzykę podczas pokazu zapewnił DJ Adamus.

  Podczas nocy mody klienci mogli się cieszyć dodatkowymi rabatami w sklepach w centrum handlowym. Cały wieczór pełen był atrakcji, a przybyłe gwiazdy nie mogły się odpędzić od fanów chcących zrobić sobie zdjęcie ze swoimi ulubionymi celebrytami.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama