Szejkowie z Kuwejtu będą się leczyć w Uzdrowisku Ustroń?

  Szejkowie z Kuwejtu będą się leczyć w Uzdrowisku Ustroń?

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Uzdrowisko Ustroń nawiązuje oficjalną współpracę z krajami Zatoki Perskiej. Z ofertą oraz warunkami pobytu w tym największym w Polsce kompleksie uzdrowiskowym
  1/4
  przejdź do galerii

  Uzdrowisko Ustroń nawiązuje oficjalną współpracę z krajami Zatoki Perskiej. Z ofertą oraz warunkami pobytu w tym największym w Polsce kompleksie uzdrowiskowym zapoznała się specjalna delegacja z kuwejckiego ministerstwa zdrowia.

  Uzdrowisko Ustroń nawiązuje oficjalną współpracę z krajami Zatoki Perskiej. Z ofertą oraz warunkami pobytu w tym największym w Polsce kompleksie uzdrowiskowym zapoznała się specjalna delegacja z kuwejckiego ministerstwa zdrowia. - Polskie uzdrowiska oraz szpitale rehabilitacyjne znajdujące się tam oferują usługi na światowym poziomie za atrakcyjną cenę. To czyni nas atrakcyjnym rynkiem - uważa prezes Uzdrowiska Ustroń Bartosz Sadowski.
  Kuwejccy urzędnicy mieli okazję zobaczyć jeden z 6 tys. zabiegów wykonywanych codziennie w Uzdrowisku oraz zapoznać się z jego bazą noclegowo-zabiegową. Byli m.in. pod wrażeniem wysokiego standardu świadczonych usług pokoi. - Nasze uzdrowisko nie ustępuje pod żadnym względem zagranicznym odpowiednikom – zapewnia prezes Bartosz Sadowski. – Jesteśmy w stanie zapewnić taki sam standard za przystępną cenę – dodaje.

  Uzdrowisko dzięki rozwiniętej bazie noclegowej jest w stanie przyjąć 1500 gości jednocześnie. Duża część obcokrajowców będzie zakwaterowana w należącym do Uzdrowiska Hotelu Wilga.

  Wizyta była rezultatem współpracy między polskim ambasadorem w Kuwejcie Grzegorzem Olszakiem, a tamtejszym ministerstwem zdrowia. Wiosną tego roku przedstawiciele pięciu najlepszych polskich szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych przebywali kilka dni w Kuwejcie, gdzie m.in. spotkali się z szefem kuwejckiej służby zdrowia. Wizyta była na tyle udana, że ministerstwo zdecydowało się wysłać delegatów do Polski, w tym do Uzdrowiska Ustroń, aby na własne oczy zobaczyli jak wszystko wygląda w rzeczywistości.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ustroń

   mik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Co do hotelu Wilga , to radziłbym najpierw porządny lifting :)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama