Śmierć nastolatków w Cieszynie. Są nowe ustalenia

  Śmierć nastolatków w Cieszynie. Są nowe ustalenia

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Miejsce, gdzie doszło do tragedii.

  Miejsce, gdzie doszło do tragedii. ©Łukasz Klimaniec

  Są nowe ustalenia w sprawie tajemniczej śmierci 16-latki i 19-latka, których ciała znaleziono na początku marca w kamienicy przy cieszyńskim Rynku.
  Miejsce, gdzie doszło do tragedii.

  Miejsce, gdzie doszło do tragedii. ©Łukasz Klimaniec

  Wczoraj prokuratura ujawniła, że posiada zapis monitoringu z jednego z większych cieszyńskich sklepów. Widać na nim jak 19-latek kupuje nóż.

  - Było to dwie, trzy godziny przed spotkaniem z dziewczyną. To nagranie kamerą przemysłową, ale nie budzi żadnych wątpliwości - mówi Mariusz Lampart z cieszyńskiej prokuratury.
  Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że chłopak najpierw zabił dziewczynę, a później sam odebrał sobie życie.

  Taką wersję zdarzeń przyjęła już wcześniej prokuratura. Prokurator Lampart dodał również, że posiadają wyniki badań, z których wynika, że młodzi ludzie byli trzeźwi. Teraz czekają na wyniki ekspertyz czy przypadkiem nie byli pod wpływem środków odurzających.

  Przypomnijmy, że 10 marca po południu w jednej z kamienic przy cieszyńskim Rynku znaleziono ciało 16-letniej Justyny S. z Cieszyna i 19-letniego Tomasza W.z Jastrzębia Zdroju. Oboje byli parą. Zginęli od ciosów zadanych nożem. Chłopak leżał na plecach. Na brzuchu miał rany kłute. Dziewczyna leżała na schodach twarzą do ziemi. Rany od ciosów miała na plecach i w okolicy szyi. Śledczy przyjęli, że mogło dojść do zabójstwa lub samobójstwa.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama