Andrzej Czekaj

Brazylia - Kolumbia NA ŻYWO Copa America 2015
    1/7

Brazylia - Kolumbia NA ŻYWO Copa America 2015 ©Silvia Izquierdo

Copa America 2015 Brazylia - Kolumbia NA ŻYWO + TRANSMISJA LIVE W hicie drugiej kolejki grupy C Brazylia zagra na stadionie w Santiago z Kolumbią. Będzie to niezwykle ważne spotkanie dla Kolumbijczyków, którzy przegrali mecz na inaugurację turnieju.

Brazylia - Kolumbia NA ŻYWO + TRANSMISJA + RELACJA LIVE

Pojedynki Brazylii z Kolumbią na wielkich imprezach zawsze wzbudzają spore emocje i zainteresowanie kibiców. Tak jest również i teraz w przypadku chilijskiego turnieju Copa America. Mecz rozgrywany w nocy ze środy na czwartek na stadionie w Santiago określany jest jako hit drugiej kolejki Copa America. Nie zmieni tego nawet fakt, że oba zespoły nie zaprezentowały w meczach inauguracyjnych pełni swoich możliwości. Sporym zaskoczeniem jest porażka Kolumbii w meczu z Wenezuelą. Brazylia co prawda swój mecz wygrała, ale zrobiła to dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy.

Od czasu nieodżałowanej ośmiornicy imieniem Paul, której umiejętności przepowiadania wyników wypłynęły przy okazji Euro 2008, imprezy piłkarskie nie mogą obyć się bez "jasnowidzących" zwierząt. W tegorocznej edycji Copa America w tej roli sprawdza się Zincha. Lis andyjski z Santiago de Chile, nazwany tak samo jak maskotka imprezy, wytypował zwycięstwo gospodarzy turnieju w meczu otwarcia z Ekwadorem. Gorzej poszło mu już przy spotkaniu grupy C Kolumbia - Wenezuela. Rudy czworonóg wskazał faworyzowanych Kolumbijczyków, którzy przegrali 0:1.

JAKI WYNIK PADNIE W MECZU BRAZYLIA - KOLUMBIA?
    Na stadionie w Santiago mimo słabszej postawy obu zespołów w pierwszych meczach kibice mogą spodziewać się dobrego meczu. Naprzeciwko siebie staną przecież takie gwiazdy futbolu jak Neymar czy Radamel Falcao. Niejednokrotnie w spotkaniach klubowych ci zawodnicy decydowali o losach meczów.