To będzie hit! "Miuosh/ Jimek/ NOSPR 2015": zapis koncertów...

  To będzie hit! "Miuosh/ Jimek/ NOSPR 2015": zapis koncertów trafił do sklepów

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Miuosh, Jimek i orkiestra NOSPR w marcu dali 2 świetne koncerty
  1/10
  przejdź do galerii

  Miuosh, Jimek i orkiestra NOSPR w marcu dali 2 świetne koncerty ©Arkadiusz Gola

  Płyta, tak jak marcowe koncerty, może okazać się hitem. Już jej przedsprzedaż sprawiła, że w najbliższym notowaniu OLiS muzycy będą na 5 miejscu.
  W środę, 17.06, do oficjalnej sprzedaży trafiło wydawnictwo "Miuosh/Jimek/NOSPR 2015" (CD+DVD), które jest zapisem dwóch marcowych występów Miuosha, Jimka i orkiestry NOSPR. I wszystko wskazuje na to, że będzie hitem. Już sama przedsprzedaż sprawiła, że w najbliższym notowaniu Ogólnopolskiej Listy Sprzedaży płyta znajdzie się na piątym miejscu.

  - Miałem same niecenzuralne myśli - powiedział Miuosh, wspominając stres, jaki towarzyszył mu przed wejściem na scenę w NOSPR.
  - Nagle człowiek staje przed czymś tak ogromnym. Bo to chyba 6 czy 7 pięter ludzi przed tobą, ustawionych jak kiedyś na Camp Nou na meczu Barcelony z Realem. Wyglądało to imponująco - mówił nam Miuosh.

  Dla Jimka to też było wyzwanie. - Muzycy z NOSPR to najlepsza orkiestra w Polsce i powinniście być z nich naprawdę dumni. Dla mnie to był wielki zaszczyt: przychodzi taki gówniarz, zaczyna z nimi pracować i jeszcze daje im nuty, do których nie są przyzwyczajeni - dodał Jimek.

  W programie koncertu znalazł się m.in. utwór "Piąta strona świata", który Miuosh nagrał z Jankiem "Kyksem" Skrzekiem. Legendarny bluesman miał być gościem koncertu. Nie doczekał go.

  - To co zrobił z tym numerem Radzimir to jest wielki profesjonalizm. On chyba zrozumiał kim tak naprawdę dla mnie jest Janek - mówił Miuosh. - Ja wam strasznie tego zazdroszczę, że macie tutaj taki symbol. Kogoś, kto nie udawał, był symbolem tego miejsca i bardzo w tym autentyczny - dodał Jimek.

  O młodym kompozytorze zrobiło się głośno na świecie. Wszystko za sprawą bisu przygotowanego na tamte występy, będącego przeglądem historii hip-hopu. Znany aktor Ashton Kutcher nazwał go geniuszem.


  *BURZOWA MAPA POLSKI ONLINE Gdzie jest burza i przygotuj się [RADAR BURZOWY]
  *Tak wygląda certyfikowany dom pasywny w Bielsku-Białej. Ogrzewanie to tylko 400 zł rocznie
  *Przepisy drogowe od 18 maja 2015: 50 km/h + odebranie prawa jazdy
  *Samochód staranował w przystanek w Chorzowie. Kobieta w szpitalu
  *Śląsk Plus. Górny Śląsk jest piękny ZDJĘCIA INTERAKTYWNE

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama