Parada Volkswagenów w Kamieniu Śląskim. Pomóż bić rekord...

  Parada Volkswagenów w Kamieniu Śląskim. Pomóż bić rekord Guinessa

  mat. pras.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Już 26 czerwca, w przededniu Automaster Show 2015 wszyscy kierowcy i miłośnicy marki Volkswagen mogą przejść do historii i zostać bohaterami spektakularnego wydarzenia. W tym dniu, w Kamieniu Śląskim k. Opola zaplanowano bicie światowego rekordu Guinnessa w największej paradzie samochodów jednej marki - tym razem będzie to niezwykle popularna marka Volkswagen. 3000 samochodów utworzy ponad 45 kilometrową paradę.
  Parada Volkswagenów w Kamieniu Śląskim ma pobić rekord Guinessa

  Parada Volkswagenów w Kamieniu Śląskim ma pobić rekord Guinessa ©mat. pras

  W piątkowy wieczór 26 czerwca fani marki VW będą bili rekord ustanowiony 20 lat temu na torze nieopodal Sao Paulo w Brazylii. Odbyła się tam parada volkswagenów, która liczyła 2728 samochodów i składała się z samych garbusów.
  Była to największa, zorganizowana do tej pory parada samochodów jednej marki na świecie. W tym roku wszyscy posiadacze samochodów marki Volkswagen będą mogli udowodnić, że rekord ten jest do pobicia właśnie w Polsce!
  Kierowcy Volkswagenów, którzy zjadą do Kamienia Śląskiego 26 czerwca będą mieli okazję zapisać się w Księdze Rekordów Guinnessa na kolejne kilka lub kilkanaście lat i udowodnić, że Europa potrafi przebić Amerykę!


  Na bicie rekordu wybrano lotnisko w Kamieniu Śląskim i tamtejszy Motopark, bo to jedno z nielicznych miejsc w Europie, gdzie tak duża liczba samochodów może się zebrać, a następnie przejechać w jednym korowodzie po pasie startowym lotniska. Lokalizacja przy autostradzie A4 pozwoli sprawnie dojechać na miejsce wszystkim fanom marki oraz kibicom. 3000 samochodów, jakie pojawią się na biciu rekordu Guinnessa utworzy 45 kilometrową paradę.

  Wielka parada rozpocznie się o 19.00, jednak na kierowców volkswagenów oczekuje się w Kamieniu Śląskim już od godz. 12.00. Czekają na nich liczne atrakcje! Na widzów zaś czeka specjalna strefa Volkswagena i Food Trucki z pysznym jedzeniem na kółkach oraz inne motoryzacyjne i piknikowe niespodzianki. Wieczorem dla wszystkich bijących rekord i kibiców w międzypokoleniowym składzie zagra najstarsza DJ-ka w Polsce DJ Wika.

  Organizatorem imprezy jest firma Auto Master Sp. z o.o z Opola. Szczegóły, regulamin i pozostałe informacje dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/967652249932960/ i na www.automastershow.pl (na stronie znanjduje się równiez formularz zgłoszenia do wzięcia udziału w rekordzie można dokonać za pomocą formularza
  zamieszczonego na stronie www.automastershow.pl. Wstęp dla kierowców Volkswagena jest bezpłatny. Bilet dla widzów - 10 zł w przedsprzedaży / 15


  *BURZOWA MAPA POLSKI ONLINE Gdzie jest burza i przygotuj się [RADAR BURZOWY]
  *Tak wygląda certyfikowany dom pasywny w Bielsku-Białej. Ogrzewanie to tylko 400 zł rocznie
  *Przepisy drogowe od 18 maja 2015: 50 km/h + odebranie prawa jazdy
  *Samochód staranował w przystanek w Chorzowie. Kobieta w szpitalu
  *Śląsk Plus. Górny Śląsk jest piękny ZDJĘCIA INTERAKTYWNE

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama