Wyniki matur 2015: Jutro uczniowie poznają wyniki egzaminów...

  Wyniki matur 2015: Jutro uczniowie poznają wyniki egzaminów maturalnych [MATURA 2015 ODPOWIEDZI]

  MN

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  08.05.2015, kielce, egzamin maturalny z matematyka rozszerzony, matura, maturzysci. fot. dawid lukasik/polska press

  08.05.2015, kielce, egzamin maturalny z matematyka rozszerzony, matura, maturzysci. fot. dawid lukasik/polska press ©brak

  Wyniki matur 2015: Jak poinformowała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie, 30 czerwca 2015 r. uczniowie szkół w woj. śląskim jutro odbiorą wyniki egzaminów maturalnych oraz świadectwa dojrzałości. MATURA 2015 ODPOWIEDZI
  08.05.2015, kielce, egzamin maturalny z matematyka rozszerzony, matura, maturzysci. fot. dawid lukasik/polska press

  08.05.2015, kielce, egzamin maturalny z matematyka rozszerzony, matura, maturzysci. fot. dawid lukasik/polska press ©brak

  Wyniki matur 2015: Jutro, tj. we wtorek 30 czerwca, uczniowie w swoich macierzystych szkołach odbiorą wyniki matur i świadectwa dojrzałości. W przypadku, gdy po przekierowaniu przez OKE uczeń zdawał egzamin w innej szkole woj. śląskiego, po odbiór świadectwa dojrzałości będzie musiał się zwrócić do szkoły, w której przystępował do egzaminu.

  Jednocześnie we wtorek zostanie uruchomiony serwis dla maturzystów na stronie www.oke.jaworzno.pl, gdzie każdy indywidualnie będzie mógł zapoznać się z wynikami matur. Serwis zostanie uruchomiony o godz. 10. Loginy i hasła zostały przekazane przez dyrektorów szkół. W razie potrzeby, mogą zostać przekazane ponownie.

  Osoby, które nie zdały jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego - część pisemna odbędzie się 25 sierpnia 2015 r. o godz. 9:00. Poprawki z częśi ustnnej - 24-28 sierpnia 2015 r. (godziny ustalą dyrektorzy szkół).

  Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 7 lipca br. Oświadczenia absolwenta o woli ponownego przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym. Oświadczenia można pobrać ze strony www.oke.jaworzno.pl.

  Jutro powinniśmy także poznać średnie wyniki matur dla woj. śląskiego. OKE opublikuje informacje o wynikach matur w powiatach i gminach woj. śląskiego.


  *Nowe Muzeum Śląskie w Katowicach zachwyca! ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO]
  *BECIKOWE 2015 - 100 zł na dziecko przez 12 miesięcy [ZASADY]
  *Przepisy drogowe od 18 maja 2015: 50 km/h + odebranie prawa jazdy
  *Śląska STREFA AGRO - nie tylko dla rolników. ZOBACZ KONIECZNIE
  *Śląska STREFA BIZNESU - wszystko o pieniądzach. ZOBACZ KONIECZNIE
  *Śląsk Plus. Górny Śląsk jest piękny ZDJĘCIA INTERAKTYWNE

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama